https://telegram.me/empireoflies

حمایت کارشناس «رادیو فردا» از تجزیه ایران!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رادیو فردا» مانند بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به‌طور مستقیم و غیرمستقیم از تجزیه کردستان عراق اعلام حمایت کرد.

در برنامه هفته اخیر «ساعت ششم» که از «رادیو فردا» پخش می‌شود، با اجرای «نیوشا بقراطی» و حضور «همن سیدی» و «علی افشاری» به موضوع احتمال جدایی اقلیم کردستان از عراق پرداخته شد.

در این برنامه، «همن سیدی» که سابقه زیادی در حمایت از گروه‌های مسلح و تروریست غرب کشور دارد و با این حال پای ثابت بسیاری از رسانه‌های بیگانه بخصوص «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» است، در برنامه مذکور با ادعای اینکه کردستان از ده‌ها سال پیش در پی جدایی از عراق بوده، اما فشار انگلیسی‌ها (!) مانع از این جدایی شده است، مدعی شد که خانواده بارزانی حامی آزادی احزاب و دموکراسی در اقلیم کردستان هستند و اپوزیسیون به‌طور قانونی فعالیت می‌کند و وضعیتی بهتر از ایران دارد(!) سیدی در حالی این سخنان را مطرح کرد که در چند دهه اخیر تنها خانواده بارزانی بر اقلیم کردستان حکومت کرده‌اند و به اذعان برخی از کارشناسان ایرانی و غیرایرانی، یکی از دلایل برگزاری همه‌پرسی در اقلیم کردستان عراق، تثبیت قدرت در بین خاندان بارزانی است.

با این حال «همن سیدی» در ادامه سخنانش، با تکرار ادعاهایش درباره تبعیض سیاسی و فرهنگی در حق کردهای منطقه، به بیان سخنانی تحریک‌آمیز و تفرقه‌افکنانه دست زد و همچون مقامات رژیم صهیونیستی استقلال اقلیم کردستان عراق را حق مردم این مناطق دانست.

این کارشناس بدنام رسانه‌های بیگانه، در گذشته با بهانه‌های حقوق‌بشری از تجزیه ایران هم حمایت کرده بود و رابطه نزدیکی به سران گروهک تروریستی کومله و «حزب دموکرات کردستان» دارد؛ با این حال به راحتی در کشورهای غربی مشغول زندگی است و با رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مصاحبه می‌کند.

گفتنی است، از اساس طرح صهیونیستی «خاورمیانه جدید» (خاورمیانه بزرگ) کشورهای استعماری با کمک سرویس‌های جاسوسی در پی آن هستند تا با ایجاد شکاف قومی و جنگ در کشورهای منطقه، مقدمه تجزیه و تضعیف کشورهای اسلامی را فراهم کرده و شرایط را برای تسلط کامل خود فراهم نمایند.

انتهای متن/

«رادیو فردا» مانند بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به‌طور مستقیم و غیرمستقیم از تجزیه کردستان عراق اعلام حمایت کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme