https://telegram.me/empireoflies

حمایت «پولتیک» از سران فتنه، بی‌حجابی، بهایی‌ها و هلوکاست !!

به گزارش «امپراتوری دروغ»، کامبیز حسینی مجری ضدانقلاب و ضددین برنامه پولتیک که از ماهواره رادیوی آمریکایی فردا پخش می‌شود، در جدیدترین برنامه خود به حمایت از سران فتنه سال ۸۸ پرداخت و بدون اشاره به صدمات عملکرد این افراد به وجهه بین‌المللی، اقتصاد و … ملت ایران، و رحم نظام اسلامی در اعدام نکردن آنها، با ادعای اینکه حصر موسوی، کروبی و رهنورد غیرقانونی(!) و غیرانسانی(!) است، از دولت یازدهم به سبب تلاش نکردن برای آزادی سران فتنه به شدت انتقاد کرد و اما به این موضوع اشاره نکرد که دولت و رئیس جمهور کنونی توسط دستگاه‌های ذی‌ربط جمهوری اسلامی تایید شده است و در راستای اهداف بیگانگان فعالیت نمی‌کنند.

موسوی

این عامل رسانه‌های بیگانه در ادامه برنامه خود، در خطی مشترک با رسانه‌های ضدانقلاب در روزهای اخیر با حمایت از ترویج بی‌حجابی، بی‌بند و باری و اباهه‌گری در جامعه، ادعا کرد جمهوری اسلامی با شادی مردم مخالف است و تلاش کرد اینگونه جلوه دهد که بی‌بند و باری و اباهه‌گری مساوی با شادی است. کامبیز حسینی گفت که مردم ایران به سبب برخی محدودیت‌ها غمگین و ناراحت هستند، اما اشاره نکرد که اگر برخی رفتارها و عملکردهای ناهنجار و غیراخلاقی سبب شادی و نشاط در جامعه می‌شود پس چرا بیشتر مشکلات فرهنگی، اجتماعی، طلاق، خیانت، قتل، خودکشی و دیگر ناهنجاری‌ها در بین افرادی رخ می‌دهد که پیرو اینگونه شادی‌های ظاهری و کاذب هستند.

همچنین در ادامه قسمت چهلم برنامه پولتیک، مازیار بهاری روزنامه‌نگار و مستندساز ضدانقلاب که در پرونده خود همکاری با سازمان‌های جاسوسی کشورهای غربی و دستگیری در حوادث پس از انتخابات ۸۸ را دارد، مهمان این برنامه بود. بهاری با بیان اینکه دو فیلم در حمایت از یهودی‌ها (صهیونیست‌ها)، فیلمی در حمایت از بهایی‌ها ساخته است، گفته است که در آینده درباره هم‌جنس‌بازها و دراویش نیز فیلم خواهد ساخت تا از همه خطوط قرمز جمهوری اسلامی رد شود.

مازیار-بهاری

مازیار بهاری که پس از حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ به ۵ سال حبس به جهت اجتماع و تبانی با قصد ارتکاب جرائم علیه امنیت کشور، ۴ سال حبس به جهت جمع‌آوری و نگهداری اسناد محرمانه و طبقه‌بندی شده برای تحویل به بیگانگان، ۱ سال حبس به جهت فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ۲ سال حبس جهت توهین به مقام معظم رهبری، ۶ ماه حبس جهت توهین به  رئیس‌جمهور وقت ایران و ۱ سال حبس جهت اخلال در نظم عمومی و ۷۴ ضربه شلاق محکوک شده اما با رعفت اسلامی پس از مدتی بخشیده شده بود، با حمایت از پیروان فرقه ضاله بهاییت، مدعی شد بهایی‌ها افراد خوبی هستند و اعتقادات خود را مخفی نمی‌کنند و اهل تقیه کردن نیستند و برای حفظ منافع خود دروغ نمی‌گویند(!)، اما نگفت که بسیاری از بهایی‌ها در جامعه خود را مسلمان معرفی می‌کنند تا به اهداف خود برسند.

مازیار بهاری با ادعای کذب اینکه نظر مردم ایران پس از انقلاب اسلامی به بهایی‌ها بهتر شده است، به این موضوع اشاره نکرد که مدیریت حکومت سرنگون‌شده پهلوی بیشتر در دست بهایی‌ها بود و مهمترین نخست‌وزیر دوران پهلوی یعنی امیرعباس هویدا یک بهایی بود و اکنون قبر او در عبادتگاه بهایی‌ها در شهر حیفا در فلسطین اشغالی قرار داد و در حقیقت مردم ایران هیچ نگاه خوبی به فرقه بهایی و بهایی‌ها ندارند. مازیار بهاری با اذعان به اینکه برخی موضوعات برای او عقده شده است، گفت که دوست دارد درباره رابطه ایران و اسرائیل فیلمی بسازد تا اینگونه ماهیت خود را بیش از پیش مشخص کند.

کامبیز حسینی در پایان این برنامه با هدف تطهیر عملکرد صهیونیست‌ها و کشورهای غربی، واقعه هلوکاست را واقعی دانست و در سخنانی عجیب، نفی این واقعه توسط برخی از مسئولان جمهوری اسلامی را نادیده گرفتن حقوق گروهی از مردم مظلوم عالم (صهیونیست‌ها) دانست، اما به این موضوع اشاره نکرد که حتی در صورت حقیقی بودن واقعه هلوکاست چرا باید مردم کشورهای اسلامی و به ویژه فلسطین برای وقوع آن حادثه مجازات شوند!؟ و یا چرا او به واقعه تاریخی مرگ ۹ میلیون ایرانی در زمان اشغال ایران توسط انگلیسی‌ها اشاره نمی‌کند!؟ آیا مردم ایران و فلسطین حقی ندارند!؟

انتهای پیام/

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme