https://telegram.me/empireoflies

حمایت وقیحانه نوری‌زاده از تروریست‌های تجزیه‌طلب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» از جمله عوامل اپوزیسیون خارج‌نشین است که پس از اختلاف و جدایی از شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» با مدیریت «شهرام همایون»، شبکه «ایران فردا» را در لندن تاسیس کرد؛ شبکه‌ای که از روز نخست فعالیتش با حاشیه و شایعه‌های ضد و نقیضی همراه بوده است.

به گفته برخی و بر اساس برخی اسناد و شواهد تلویزیون «ایران فردا» با حمایت‌های دلاری برخی شاهزاده‌های سعودی و پشتیبانی سروریس امنیتی انگلیس در لندن تاسیس شده و نوری‌زاده برای تضمین ادامه فعالیت این تلویزیون موظف است که در راستای اهداف رژیم آل‌سعود و انگلستان فعالیت نماید.

«علیرضا نوری‌زاده» علاوه بر اینکه تاکنون بارها از سیاست‌های رژیم سلطنتی بریتانیا در سراسر دنیا حمایت کرده، آنقدر در تعریف و تمجید از سران و سیاست‌های رژیم آل‌سعود افراط نموده که در بین مخالفانش به «سعودی‌زاده» معروف گردیده است. از خاطر نخواهد رفت که برخی از عناصر اپوزیسیون ازجمله نوری‌زاده در جریان وقوع فاجعه عظیم منا در جریان برگزاری مراسم حج تمتع در سال ۹۴، به جای مواخذه سران رژیم سعودی، با وقاحتِ تمام، حجاج ایران و نظام جمهوری‌اسلامی را عامل وقوع آن فاجعه دانستند.

حال نوری‌زاده در خیانتی جدید، به‌طور رسمی به دعوت از سخنگوی یکی از گروه‌های تروریستی غرب کشور، به دنبال تطهیر تروریست‌های تجزیه‌طلب است. در هفته گذشته خبر درگیری میان رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) با ۲ تیم تروریستی ضدانقلاب در شمال‌غرب کشور رسانه‌ای شد و روابط عمومی سپا پاسداران انقلاب اسلامی طی بیانیه‌ای نسبت به این درگیری گفت: “در پی رخنه ۲ تیم تروریستی ضدانقلاب در روز گذشته به منطقه مرزی اشنویه برای ایجاد ناامنی و شرارت در داخل کشور، رزمندگان قرارگاه حمزه سید الشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه با انجام اقدامات دقیق و موفق اطلاعاتی، آنان را شناسایی و طی یک عملیات تعقیب، گریز و درگیری آنها را متلاشی کردند و ۱۲ نفر از تروریست‌ها را به هلاکت رساندند … و ۳ نفر از رزمندگان سپاه به شهادت رسیدند.”

در این راستا، تنها با گذشت چند روز از به‌شهادت رسیدن تعدادی از مرزبانان ایرانی توسط تروریست‌ها، «علیرضا نوری‌زاده» با دعوت از فردی به نام «شاهو حسینی» به‌عنوان نماینده حزب به‌اصطلاح دموکرات کردستان ایران در اروپا، به دنبال رفع اتهام از اقدام جنایت‌کارانه این گروه تجزیه‌طلب برآمد. در این برنامه «شاهو حسینی» با مظلوم‌نمایی مدعی شد که هم‌قطارانش، به منظور آنچه که او انجام وظایف تشکیلاتی ـ تبلیغاتی” دانست، مسلحانه در خاک ایران حضور داشتند!

گروهک‌های تروریستی غرب کشور از جمله حزب به‌اصطلاح دموکرات کردستان ایران از دهه‌های قبل در مناطق مرزی ایران، عراق و ترکیه حضور داشتند، اما طی سالهای پس از انقلاب اسلامی و بخصوص در سالهای اخیر با دلارهای سعودی و حمایت‌های سرویس‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی و آمریکا دامنه فعالیت‌های خود را افزایش داده‌اند. از ماه‌ها قبل عوامل سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی و آل‌سعود از طریق ارتباطگیری و حمایت مالی از گروهک‌های تجزیه‌طلب و تروریست غرب کشور، از سویی به دنبال افزایش فشار به جمهوری‌اسلامی و از سویی دیگر به‌دنبال تحریک احساسات تجزیه‌طلبانه هستند.

با توجه به آنکه در وابستگی افرادی مانند «علیرضا نوری‌زاده» به سرویس‌های امنیتی و جاسوسی رژیم سعودی و اسرائیل جای شک و تردیدی باقی نمانده، اینگونه اقدامات وی مانند حمایت علنی از تروریست‌های تجزیه‌طلب چندان عجیب هم نیست؛ هرچند که نوری‌زاده به هیچ وجه دوست ندارد این ارتباطاتش علنی و رسانه‌ای شود؛ به‌صورتی که «سیاوش آذری» مجری سابق تلویزیون «صدای آمریکا» و مجری شبکه لس‌آنجلسی «ایران آریایی» با نقل خاطره‌ای درباره نوری‌زاده گفته است: “نوری‌زاده (پیش از انقلاب) همکار من در روزنامه اطلاعات بود و من را «سیاوش جان» صدا می‌کرد. اما از وقتی که از او درباره تاسیس تلویزیونش سوال کردم دیگر جواب سلام مرا هم نمی‌دهد …”

انتهای پیام

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» از جمله عوامل اپوزیسیون خارج‌نشین است که پس از اختلاف و جدایی از شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» با مدیریت «شهرام همایون»، شبکه «ایران فردا» را در لندن تاسیس کرد؛ شبکه‌ای که از روز نخست فعالیتش با حاشیه و شایعه‌های ضد و نقیضی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme