https://telegram.me/empireoflies

حمایت وقیحانه ضدانقلاب از بیانیه ضدایرانی آمریکایی‌ها

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از عناصر اپوزیسیون که کینه زیادی از جمهوری‌اسلامی و مردم ایران دارد، «امیرعباس فخرآور» است که پس از فرار به آمریکا، به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی است و در این سالها از حامیان تحریم و حمله نظامی ایران نیز است.

فخرآور سال گذشته در راستای انجام ماموریتش برای دستگاه‌های امنیتی آمریکا و نشان دادن خوش‌خدمتی‌اش به مقامات آمریکایی، کتابی سراسر دروغ علیه مقامات جمهوری‌اسلامی نوشته و در این کتاب ادعا کرد که انقلاب اسلامی ملت ایران در سال ۵۷ توسط و با حمایت دستگاه امنیتی شوروی رخ داد و مردم در وقوع این انقلاب نقش نداشتند!

این کتاب سراسر دروغ و بدون هیچگونه سند موثق، در دورانی با سفارش آمریکایی‌ها نوشته شد که رابطه بین دو کشور جمهوری‌اسلامی ایران و فدراسیون روسیه گسترش یافت و بخصوص در موضوعات منطقه‌ای مانند مقابله با تروریست در غرب آسیا این دو کشور همکاری‌های فی‌مابین را افزایش داند و آمریکایی‌ها از افزایش این روابط شدیداً ترسیدند، پس در یکی از اقداماتشان با تولید کتابی توسط یکی از مزدورانشان یعنی فخرآور، سعی کردند ارتباط بین ایران و روسیه را خدشه‌دار کنند، زیرا غربی‌ها بخصوص آمریکایی‌ها شدیداً می‌ترسند در صورت افزایش ارتباط و همکاری بین دو کشور قدرتمند منطقه خاورمیانه یعنی ایران و روسیه، دیگر جایی در منطقه نداشته باشند و بسیاری از منافعشان را از دست بدهند.

چند روز پیش «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای ضدایرانی با متهم کردن کشورمان به حمایت از تروریست در دنیا، ادعا کرد: “ایران پیشتاز حمایت از تروریسم در جهان است و مسئول تشدید درگیریهای متعدد و تضعیف منافع ایالات متحده در کشورهایی مانند سوریه، یمن، عراق، و لبنان است و همچنان از حملات علیه اسرائیل حمایت می‌کند. یک ایران کنترل نشده قابلیت پیمودن همان مسیر کره شمالی و بردن جهان را به همراه خود دارد …“

وزیر امور خارجه آمریکا خواستار برقراری سیاستی جامع برای مقابله با ایران شد و بدون اشاره به حمایت آمریکا از گروه‌های تروریسیتی مسلح در سوریه، گفت: “ایران همچنان به حمایتش از رژیم خونخوار اسد در سوریه ادامه می‌دهد و باعث طولانی شدن جنگی می‌شود که تقریبا جان نیم میلیون سوری را گرفته است و میلیونها نفر دیگر را آواره کرده است. ایران از رژیم اسد حمایت می‌کند، حتی زمانی که این رژیم مشغول ارتکاب جنایت علیه مردم خود از جمله استفاده از سلاح شیمیایی است. ایران با ارسال تسلیحات نظامی، حمایت مالی و آموزشی، جنگجویان خارجی را به سوریه اعزام می‌کند. ایران همچنین اعضای سپاه پاسداران انقلاب را برای شرکت در عملیات و نبرد مستقیم به سوریه فرستاده است.“

همچنین در حالی که مقامات عراقی از مفید بودن حضور مستشاران نظامی ایران در این کشور برای مقابله با تروریست‌های داعشی خبر می‌دهند، اما آمریکایی‌ها نگران حضور ایران در عراق هستند و وزیر خارجه آمریکا در نوشته‌ای که از رو می‌خواند ادعا می‌کند: “ایران در عراق نیز عمدتا به وسیله سپاه قدس که سالها در حال تضعیف امنیت عراق بوده است، از برخی گروه‌های شبه نظامی حمایت می‌کند. ایران همچنان خصومت دیرینه خودش علیه اسرائیل را حفظ کرده و به حماس و دیگر گروه‌های تروریستی فلسطینی، تسلیحات، آموزش و کمک مالی می‌دهد. بنا بر گزارش ها رژیم ایران همین دیروز در یک رژه نظامی، موشکی را نشان داد که رویش شعار «مرگ بر اسراییل» نقش بسته بود …“

«رکس تیلرسون» بدون اشاره به تلاش‌های آمریکا برای عدم‌کاهش شعله‌های جنگ در منطقه غرب آسیا و تلاش برای درگیری کردن کشورهای اسلامی با یکدیگر، گفت: “در یمن، ایران با تامین تجهیزات نظامی، کمک مالی و آموزش، به حمایت از تلاش برای سرنگونی حکومت یمن توسط حوثی‌ها ادامه می‌دهد که این در نتیجه، تهدید برای مرزهای جنوبی عربستان سعودی است. توقیف محموله‌ها توسط نیروهای اماراتی در یمن و نیروهای ائتلاف در دریای عرب، شبکه پیچیده ایران برای تسلیح و مجهز کردن حوثی‌ها را فاش کرده و نشان است. کشتی‌های نیروی دریایی ایرانی با اذیت و آزار کشتی‌های نیروی دریایی آمریکا که مطابق با قوانین در حال عملیات هستند، به تضعیف آزادی دریانوردی در خلیج فارس ادامه می‌دهند …”

این مقام آمریکایی در بیانیه خود «خلیج فارس» را «خلیج» نامید و افزود: “ایران در پشت حمات تروریستی در سراسر بقیه جهان بوده است … ایران همچنان یکی از بدترین کارنامه‌های حقوق بشری را در جهان دارد. مخالفان سیاسی به طور مرتب زندانی یا اعدام می‌شوند و به سطح دردناکی در زمینه اعدام افراد نابالغ و افرادی که مجازاتشان متناسب با جرمشان نیست، رسیده است … جدای سوءاستفاده‌ها در داخل مرزهای ایران، این کشور تهدیدی برای بقیه جهان است. جاه‌طلبی‌های هسته‌ای ایران، تهدیدی جدی برای صلح و امنیت بین‌المللی است. با توجه به آخرین آزمایش موشک بالستیک میان بردش، ادامه توسعه و گسترش فناوری موشکی ایران سرپیچی از  قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل سرپیچی است و قبلا اعلام کرده بود که دومین پرواز آزمایشی ماهواره بر سیمرغ را انجام خواهد داد؛ وسیله ای که می‌تواند این کشور را به موشک عملیاتی بالستیک بین قاره‌ای نزدیکتر کند …”

این سخنان ضدایرانی در حالی از زبان وزیر امور خارجه آمریکا خارج شد که «امیرعباس فخرآور» مزدور سرویس‌های جاسوسی آمریکایی که خود را مهمترین مخالف خارج‌نشین جمهوری‌اسلامی می‌داند، با وقاحت تمام از سخنان تیلرسون حمایت کرد و آن را یکی از «قوی‌ترین» بیانیه‌های مقامات آمریکایی در سالهای پس از انقلاب‌اسلامی علیه ایران دانست و گفت که آمریکایی‌ها در حال تجدید نظر در سیاست دولت گذشته آمریکا برای مقابله با جمهوری‌اسلامی ایران هستند و خبرهای خوبی در راه است.

اینگونه عناصر ضدانقلاب و مزدور برای آنکه آب‌باریکه‌ای که از طریق خدمت به دولت آمریکا بدست می‌آورند قطع نشود، تاکنون بارهای از اینگونه اقدامات انجام داده و باز هم انجام می‌دهند، اما چیزی که قطعی است، آنست که جایگاه خود در بین مردم ایران را روز به روز از بین می‌برند و آینده‌ای در ایران نخواهند داشت.

انتهای پیام/

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از عناصر اپوزیسیون که کینه زیادی از جمهوری‌اسلامی و مردم ایران دارد، «امیرعباس فخرآور» است که پس از فرار به آمریکا، به‌طور کامل در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی است و در این سالها از حامیان تحریم و حمله نظامی ایران نیز …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme