https://telegram.me/empireoflies

حمایت هم زمان از قاتل و قربانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: نیروهای امنیتی حزب دموکرات کردستان عراق جمعه گذشته به روی کارمندانی که در اعتراض به عدم دریافت ماهها دستمزد تظاهرات کرده بودند آتش گشودند. این اولین بار نیست که کارمندان اقلیم خودمختار کردستان عراق در اعتراض به عدم دریافت حقوق شان تظاهرات خیابانی برپا می کنند.
جمعه گذشته شمار قابل توجه ی از کارکنان دستگاه های اداری که طی ماه های گذشته دستمزدهایشان را دریافت نکرده اند در شهر “قلعه دیزه” در نزدیکی مرز ایران به سمت دفتر مرکزی حزب دموکرات کردستان عراق راهپیمایی کردند.
تظاهرکنندگان به روی دفتر حزب دموکرات کردستان عراق سنگ پرتاب کردند و در این اقدام با تیراندازی نیروهای امنیتی روبرو شدند. در پی این تیراندازی دو جوان کشته و هجده نفر دیگر زخمی شدند.

علی جوانمردی از کارکنان صدای آمریکا که همواره در این شبکه از حزب دموکرات کردستان حمایت می کند و از هواداران فرقه رجوی و از دوستان مسعود بارزانی به شمار می رود در پست جدید خود در صفحه فیس بوک این اعتراضات را متعلق به جناح رقیب بارزانی دانست و مدعی شد که این اعتراضات را ایران حمایت می کند !!!

قابل ذکر است که این خبرنگار به اصطلاح کرد این شبکه ضد انقلاب  تا کنون باعث اخراج افرادی مثل  جمشید چالنگی،سازگارا و لونا شاد از این شبکه شده است

برخی از شنیده ها حاکی از این است که وی سواد تکلم به زبان انگلیسی ندارد و دیپلم او در ایران ناقص بوده است و رزومه کاری و سواد و تحصیلات جوانمرد با دیگر افراد صدای آمریکا قابل مقایسه نیست .همچنین برخی از همکاران وی مدعی اند که او با لابی که یک سر آن بارزانی است و سر دیگر چند سناتور آمریکایی بر سرکار آمده و تا کنون با سوتی های بسیاری که در این شبکه داده هنوز در این رسانه باقی مانده است .

بارزانی

البته وی دوستانی در صدای آمریکا دارد که همواره مجیزه گوی او هستند مثل احمد باطبی که در سال ۷۸ با فرار از زندان به وسیله ارتباطاتی که جوانمرد در کردستان عراق داشت به صورت قاچاق از مرز رد شد و روزی در آمریکا به پاس این خدمات جوانمرد در مورد وی می نویسد :” به احترام شرف و غیرت یک نفر سر تعظیم فرود می آورم . به احترام شرافت و غیرت حرفه ای روزنامه نگار کرد علی جوانمردی ، که با تلاشی بجا ، هم رسالت رونامه نگاری خود را کامل ، و هم از حق انسانی دفاع کرد که دستش از دنیا کوتاه است”

ناگفته نماند جوانمردی که اکنون از فرقه تروریستی رجوی حمایت می کند و هم زمان از کردهای عراق نیز حمایت می کند فراموش کرده که در ابتدای دهه نود میلادی رژیم بعث با همکاری تروریست های رجوی دست به کشتاری وسیع از مردم کردستان زد که تا سال ها در ذهن مردم بیدار کرد باقی مانده و یکی از دلایل اخراج منافقین از عراق همین خاطرات وحشتناک مردم عراق از منافقین است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. درود بر شما
    خیلی تشکر میکنم از مقالات خوبتون
    اما جریان این “یاداشت” چیه ؟ منظورتون “یادداشت” هست!؟!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme