https://telegram.me/empireoflies

حمایت های نظام سلطنتی بریتانیا؛از داعش تا منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:حمایت از گروهک تروریستی منافقین در پارلمان انگلیس توسط عده معدودی از نمایندگان تبدیل به یک رویه عادی شده است و این حضرات هر از چند گاه و با فراموشی وظایف ذاتی نمایندگی خود از جانب مردم انگلیس برای منافقین ساکن کمپ لیبرتی اشک تمساح می ریزند و به این سئوال نیز پاسخ نمی دهند که اصولا چرا آنها باید از یک گروهک تروریستی حمایت کنند و نگران امنیت آنها باشند در حالی که هر روز صدها نفر انسان بیگناه در کشورهای عراق و سوریه و یمن توسط متحدین انگلیس به خاک و خون کشیده می شوند.

در جدیدترین مورد حمایت ها از گروهک منافقین اخیرا «مارک فریزر ویلیامز» نمانده پارلمان انگلیس در سخنانی در حمایت تمام قداز گروهک منافقین گفته است که : آمریکا، اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد باید مراقب امنیت اعضای کمپ لیبرتی باشند.

گروهک منافقین که به شدت از حضور خانواده ها در اطراف کمپ لیبرتی وحشت دارد و مزدوران خود را در اروپا و آمریکا و از جمله در پارلمان انگلیس با دادن مبالغ کلان به خدمت گرفته است تا تحت عنوان امنیت مانع حضور خانواده های فریب خوردگان در کمپ لیبرتی و فروپاشی نهایی گروهک شوند.

اما در مورد پارلمان انگلیس باید گفت که هنوز دو  ماه از سفر «فیلیپ هاموند» وزیر خارجه انگلیس به ایران و بازگشایی سفارتخانه های دو کشور  و قول لندن برای جبران گذشته تلخ روابط دو کشور نمی گذرد که «ویلیامز» حرف از حمایت از منافقین می گذرد. چندی پیش نیز شماری از نمایندگان پارلمان انگلیس در مجلس  عوام و اعیان در نشستی با گروهک تروریستی منافقین وضعیت حقوق بشر در ایران را بررسی و طبق معمول مدعی شدند که حقوق بشر در ایران رعایت نمی شود و   حقوق بشر باید اساس سیاست لندن در قبال تهران باشد. شرکت‌کنندگان در این نشست همچنین در درخواستی عجیب از سازمان ملل، دولت‌های انگلیس و آمریکا خواستند در اقدامی جدی دولت عراق را مجبور کنند مقامات عراقی را که با ایران در ارتباط هستند را  اخراج کند!!

 در فروردین سال گذشته نیز باز شماری از نمایدندگان پارلمان انگلیس در یک به اصطلاح گردهمایی نوروزی با اعضای گروهک تروریستی منافقین اعلام همبستگی کرده بودند. « دیوید جونز»، « دیوید ایمس»، « لرد کارلیل»، « آلن میل»، «متیو اوفورد»، « دیوید کرازبی»، « راجر گیل»، « باب راسل» ، « جان فرانسیس اسپلار» ، « تونی کلارک» ، « مگینس» ،« کاتر» ، «ولری کوربت » ، «کیرستی بریملو» ، «بیل باورینگ» و «دیوید وون» نمایندگانی بودند که با اعلام همبستگی با گروهک تروریستی منافقین و شاد باش عید نوروز به مریم قجر، آرزو کردند در سال جدید نظام جمهوری اسلامی سرنگون شده و به جای آن گروهک منافقین یک نظام دموکراتیک، آزاد و عادلانه در ایران برقرار سازد!!! البته این تمام خواسته نمایندگان حاضر در این جلسه نبود بلکه آنها دغدغه رعایت حقوق منافقین حاضر در کمپ لیبرتی را نیز داشتند.

همچنین بنگاه خبرپراکنی انگلیس بار ها از گروهک تروریستی داعش به انحاء مختلف حمایت کرده و هیچ گاه حاضر نشده این گروهک تروریستی را تروریست بنامد حتی چند روز پیش یکی از خبرنگاران این رسانه گفت :داعش اساسا گروه تروریستی نیست .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme