https://telegram.me/empireoflies

حمایت نوری زاده از سینمای انقلاب و خشم سلطنت طلبان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: علیرضا نوری زاده،صاحب تلویزیون ایران فردا که بودجه اش از سوی دولت سعودی تامین می شود، در برنامه اخیر تلویزیون ایران فردا از دو فیلم «سیانور» و « ماجرای نیمروز» که به بررسی تاریخ چه منافقین می پردازد تجلیل کرد.

نوری زاده ضمن«واقعی» خواندن این دو فیلم گفت:« آقای شعیبی چقدر کار قشنگی کرده است.» شایان ذکر است، که بهروز شعیبی کارگردان «سیانور» است، که کارنامه بسیار موفقی در سال های اخیر در حوزه فیلم سازی داشته است.

علی رضا نوری زاده روز دوشنبه هفته گذشته در برنامه خود، «پنجره ای رو به خانه پدری»، به تجلیل از دو فیلم «سیانور» و « ماجرای نیمروز» پرداخت و در این باره گفت :«… همین فیلم سیانور رو نگاه کنیم، واقعیتی است دیگه، اون جماعت، شهرام و اون تشکیلاتی که نشان می دهد صمدیه لباف رو کشتند، و بقیه داستان های که آن جا هستند، واقعیت است،این طور بود، مستشار آمریکای رو مجاهدین کشتند، حالا البته قربون صدقه مجاهدین می روند. جزو صلوات شان یکی هم اللهم صل علی ترامپ و آلهی جزو چیزهاشون است.خیلی هم مریم رجوی ترامپی شده، نگاه کردم دیدم این ها چقدر قربون صدقه ترامپ می روند، جعفر زاده از اعضای بلند پایه منافقین یک ترامپ می گوید، هزار تا از دهن اش می ریزد. به هر روی کارنامه خودمان را باید نگاه کنیم، عملکرد خودمان را ببینیم، چقدر در این فیلم سیانور قدرتمندانه بازی می کنند، چقدر قشنگ.این دو فیلم ماجرای فیلم نیمروز و سیانور، یکی مال پیش و یکی بعد از انقلاب، چقدر خوب ساخته اند. آقای شعیبی چقدر کار قشنگی کرده‌ بود…»

لازم به ذکر است که تابستان امسال رهبر معظم انقلاب در دیدار عوامل فیلم ماجرای نیمروز فرمودند: این فیلم بسیار خوب بود. همه اجزاء فیلم عالی بود، کارگردانی عالی بود. بازی‌ها عالی، قصه عالی بود. فیلم خوش‌ ساخت بود.»

این تعریف و تمجید دوست و دشمن از فیلم هایی از این دست خشم سلطنت طلبان را به دنبال داشته و سایت امروز نما یکی از سایت های وابسته به سلطنت طلبان مقیم آمریکا در خصوص این سخنان نوری زاده از وی انتقاد کرده و وی را حامی دولت و حکومت ایران دانسته است.

البته جدا از تعاریفی که نوری زاده از این فیلم ها داشته به دلیل این است که این نوری زاده دشمنی دیرینه ای با منافقین داشته و دارد و هر زا چند گاهی به سران منافقین حمله می کند وآنان را مورد شماتت قرار می دهد.

اما انتقاد این سایت سلطنت طلب از سخنان نوری زاده بیان گر این است که اتحاد سلطنت طلبان با منافقین طبق پیش بینی ما در چند ماه گذشته که بعد از ملاقات سران این دو گروهک با سناتور مک کین اتفاق افتاد در آینده نزدیک این اتحاد خود را بیشتر نشان خواهد داد و همه خواهیم دید که منافقین و سلطنت طلبان چقدر در پشت پرده با یکدیگر بده بستان داشته اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme