https://telegram.me/empireoflies

حمایت نوری‌زاد از تروریست‌ها

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر انسانی در طول زندگی‌اش ممکن است دچار تغییراتی در افکار و اندیشه‌اش نسبت به خود و جهان پیرامون شود؛ این تغییرات ممکن است در جهت ارتقاع یا سقوط فرد باشد. افرادی هم هستند که در تغییری کامل و ۱۸۰ درجه، همه گذشته خود را انکار و نفی می‌کنند؛ یکی از اینگونه افراد «محمد نوری‌زاد» است که تا سال ۸۸ خود را فردی انقلابی و مذهبی معرفی می‌کرد، اما بعد از فتنه‌ی پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم، همه اعتقادات و پیشینه خود را حاشا نمود و سعی کرد در قالب یک اپوزیسیون حکومت ایران معرفی شود؛ هرچند که همواره با بی‌توجهی رسانه‌های و گروه‌های اپوزیسیون مواجه شده است.

نوری‌زاد در این سالها از روش‌های مختلف استفاده کرده تا خود را در دل دشمنان ملت ایران جا کند، به‌طوری که بارها با مقدسات دینی توهین نموده و از سوی دیگر فرقه ضاله بهاییت و حتی شیطان‌پرستان حمایت نموده است! او که اکنون به پای ثابت رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه تبدیل شده و در سایه آزادی در کشورمان به سیاه‌نمایی می‌پردازد، تاکنون به پیامبر اسلام(ص) و امام علی(ع) و دیگر ائمه توهین کرده و اخیراً نیز به شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ده‌ها میلیونی اربعین هم جسارت نموده بود.

«محمد نوری‌زاد» که پسرش چند سال پیش به عضویت گروهک تروریستی منافقین درآمد، در روزهای گذشته پس از اعدام چند تروریستِ تجزیه‌طلب از جمله «رامین حسین پناهی» عضو گروهک تجزیه‌طلب کومله، از این تروریست حمایت کرد و او را یک فعال مدنی نامید. البته اینگونه اقدامات تازدگی ندارد معمولاً رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عناصر ضدانقلاب همواره افراد تروریست و در آستانه اعدام را «فعال مدنی» معرفی می‌کنند تا از این طریق در مجامع بین‌المللی به کشورمان فشار آورده و جمهوری‌اسلامی را جنایتکار معرفی کنند.

چند روز پیش نوری‌زاد پا را فراتر گذاشت و با حضور در منزل پدری «رامین حسین پناهی» ضمن بیگناه دانستن این تروریست، ادعا کرد که سپاه او را به دروغ دستگیر کرده و او اصلاً مسلح نبوده است! این در حالیست که تصاویر زیادی از «رامین حسین پناهی» همراه با سلاح در فضای مجازی وجود دارد. با این حال نوری‌زاد با حضور در منزل پدری تروریست مذکور و به تصویر کشیدن آه و ناله پدر و مادر این تروریست که در تربیت فرزند خود بسیار کم گذاشتند، سعی نمود جای ظالم و مظلوم را عضو کرده و «رامین حسین پناهی» را فردی مظلوم معرفی کند.

البته همدستی نوری‌زاد با تروریست‌ها به همین‌جا ختم نمی‌شود. او که چند سال پیش از تروریست‌های مستقر در سوریه حمایت کرده بود، چند روز پیش بعد از حمله تروریستی در اهواز که منجر به شهادت حداقل ۲۵ نفر از هموطنانمان و مجروع شده حدود ۷۰ نفر شد، باز هم در اراجیفی دستگاه‌های امنیتی کشورمان را به هدایت این اقدام متهم کرد! این در حالی است که هم گروهک تجزیه‌طلب الاحواز و هم گروهک تروریستی داعش مسئولیت این اقدام تروریستی را قبول کردند.

انتهای متن/

«محمد نوری‌زاد» که پسرش چند سال پیش به عضویت گروهک تروریستی منافقین درآمد، در روزهای گذشته پس از اعدام چند تروریستِ تجزیه‌طلب از جمله «رامین حسین پناهی» عضو گروهک تجزیه‌طلب کومله، از این تروریست حمایت کرد و او را یک فعال مدنی نامید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme