https://telegram.me/empireoflies

حمایت نوری‌زاده از تحریم و حمله به ایران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون لندن‌نشین است که در وابستگی و مزدوری او برای کشورهای غربی بخصوص رژیم آل‌سعود نیاز به توضیع نیست و فعالیت‌ها و سخنان ضدایرانی او شهره خاص و عام است. این بدنامی نوری‌زاده سبب شده که در بین افکار عمومی با لقب‌هایی مانند «سعودی‌زاده» شناخته شود.

این اپوزیسیون مقیم لندن که با کمک دولت انگلیس و با پول رژیم سعودی تلویزیونی به‌نام «ایران فردا» تاسیس کرده و به تبلیغات علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد، پس از سفر اخیر «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی به انگلستان، همچون گذشته به تملق‌گویی برای مقامات سعودی پرداخت و گفت: “آقای بن‌سلمان دنبال ایجاد پیشرفت و توسعه در عربستان و او فردی است که مدافع حقوق‌بشر است …”

نوری‌زاده در حالی «محمد بن سلمان» حامی حقوق‌بشر می‌داند که رژیم سعودی از چند سال پیش با تمام ابزار و به‌طور رسمی در کشور یمن حمله کرده و تاکنون هزاران نفر را به خاک و خون کشیده است.

وی در ادامه با «حزب الشیطان» نامیدن «حزب الله لبنان»، به حمایت از سخنان ضدایرانی اخیر نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پرداخت و ادعا کرد: “نتانیاهو طرفدار مردم ایران و مخالف حکومت دیکتاتور کشور است …”

نوری‌زاده که سابقه حمایت از تحریم کشورمان را دارد، ضمنا از حمله نظامی اسرائیل به ایران حمایت کرد، اما به آنها توصیه نمود تا در شرایط کنونی به ایران حمله نکنند، زیر اقداماتشان ناموفق خواهد بود!!

اینگونه سخنان و رفتارهای خیانت‌بار از عناصر اپوزیسیون و تعریف و تمجید از دشمنان ملت ایران چندان هم عجیب نیست. زیرا آنها خرج زندگی و حقوق ماهیانه خود را از همین حکومت‌ها که نقش پدر و مادرشان را دارند، دریافت می‌کنند.

انتهای متن/

«علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون لندن‌نشین است که در وابستگی و مزدوری او برای کشورهای غربی بخصوص رژیم آل‌سعود نیاز به توضیع نیست و فعالیت‌ها و سخنان ضدایرانی او شهره خاص و عام است. این بدنامی نوری‌زاده سبب شده که در بین افکار عمومی با لقب‌هایی مانند «سعودی‌زاده» شناخته شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme