https://telegram.me/empireoflies

حمایت «ننگ‌آور» از افزایش تحریم‌های ضدایرانی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس (سیاوش) فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که در سالهای اخیر بارها از تشدید تحریم‌های دولت‌های غربی علیه ملت ایران حمایت کرده است.

وی که رسما گفته منافع ملی آمریکا برایش در اولویت است، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد. فخرآور که از حامیان فتنه ۸۸ بود، در جریان توافق هسته‌ای بین جمهوری‌اسلامی و گروه ۵+۱ ، از مخالفان آن بود و اعتقاد داشت که آمریکا باج‌های زیادی به ایران داده است و دولت جمهوری‌خواه آمریکا این توافق را باید برهم بزند!

«امیرعباس فخرآور» که از حامیان حزب جمهوری‌خواه آمریکا است و با سناتورهای تندرو و ضدایرانی ارتباط‌هایی دارد، درباره گزارش اخیر وزارت امور خارجه آمریکا درباره تایید برجام گفت: “… «رکس تیلرسون» وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا به نمایندگی از دولت پرزیدنت ترامپ گزارش سه ماهه درباره توافق هسته‌ای یا همان چیز که به عنوان برجام می‌شناسندش را آمد و اعلام کرد. در یک سال و نیم پایان دولت اوباما، هر سه ماه یک بار این گزارش به صورت روتین اعلام می‌شد و در دوران پریزیدنت ترامپ هم این دومین بار است که این گزارش داده می‌شود …”

این اپوزیسیونِ فراری که خود را مخالف اصلی و جدی حکومت جمهوری‌اسلامی می‌داند و دیگر عناصر اپوزیسیون را مذکور حکومت ایران، در ادامه با تصریح بر تلاش دولت آمریکا برای لغو توافق برجام، گفت: “… رسانه‌های وابسته به جریان چپ و لابیست‌های جمهوری‌اسلامی مانند «نایاک»(!) جشن و شادی راه انداختند و گفتند که این نشانه آنست که درهای مذاکره بین جمهوری‌اسلامی و دولت پریزدینت ترامپ باز شده که این یک دروغ بسیار بزرگ است و همچین اتفاقی اصلا رخ نداده است. فقط دولت ترامپ اعلام کرده چون در حال تدوین سیاست‌های کلی درباره ایران و جمهوری‌اسلامی است، تا آن زمان به‌صورت نمایشی و فرمالیته این گزارش را تایید می‌کند …”

فخرآور که به دلیل شدت مزدوری برای دولت آمریکا حتی در بین عناصر اپوزیسیون به «ننگ‌آور» معروف شده، از افزاش تحریم علیه حکومت ایران حمایت کرد و به دروغ گفت که افزایش تحریم‌ها بر زندگی مردم ایران تاثیر زیادی ندارد. این در حالیست که او چند سال پیش با حمایت از افزایش تحریم‌های ضدایرانی گفته بود باید کمر مردم ایران از نظر اقتصادی شکسته شود تا دست از حکومت جمهوری‌اسلامی بردارند.

همان‌طور که شاهد هستید، مخالفان جمهوری‌اسلامی برای رسیدن به هدفشان که در واقع تسلط بر ایران است، حتی حاضرند مردم ایران را قربانی کنند تا در نهایت کشورمان را دوباره به نوکر استکبار جهانی تبدیل نمایند.

انتهای پیام/

«امیرعباس (سیاوش) فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که در سالهای اخیر بارها از تشدید تحریم‌های دولت‌های غربی علیه ملت ایران حمایت کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme