https://telegram.me/empireoflies

حمایت «معصی علی‌نژاد» از پروژه نابودی بنیان خانواده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی توقیف هفته‌نامه‌ «زنان امروز» به سبب ترویج «ازدواج سفید» (زندگی مشترک زن و مرد بدون عقد شرعی)، «مسیح علی‌نژاد» به حمایت از این پدیده شوم اجتماعی پرداخت.

علی‌نژاد که در سالهای اخیر همکاری خود با موسسات به‌ظاهر فرهنگی و اجتماعی، و در واقع وابسته به سروریس‌های امنیتی و جاسوسی غربی را افزایش داده، توقیف هفته‌نامه مذکور را “خبری تلخ” نامید و طی متنی در صفحه «آزادی یواشکی» که نشان‌دهنده اختلاف عمیق افکار وی و هم‌مسلکانش با ارزش‌های دینی ملت مسلمان ایران است، گفت:

“مجله زنان را به‌خاطر ترویج ازدواج سفید بستند. چرا برای آزادی و عشق باید فرسنگ‌ها از مردم دور شد؟ … برای داشتن یک آزادی نسبی و در کنار هم بودن مجبوریم جایی دور از مردم در مکانی آزاد روزی را در کنار دوستان طی کنیم. مجبوریم هم از گشت ارشاد و هم به خاطر دور بودن از حرف‌هایی که ممکن است برایمان در بیاورند … افسوس از جامعه‌ای که برای راحت بودن و داشتن روزی شاد باید از میان مردم به دور باشیم.

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

تصویر از صفحه فیسبوک «مسیح علی‌نژاد»

پدیده شوم و ضدفرهنگی و ضدخانواده «ازدواج سفید» به‌ویژه در سالهای اخیر از سوی رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب به‌شدت تبلیغ و ترویج می‌شود. کشورهای استکباری به‌وسیله رسانه‌های وابسته به خود، از طریق ترویج موضوعاتی همچون «ازدواج سفید» به دنبال تضعیف جایگاه مهمترین بنیان جامعه ایرانی یعنی خانواده هستند.

«مسیح علی‌نژاد» اکنون ماموریت یافته تا از طریق کمپین ضدفرهنگی «آزادی یواشکی زنان در ایران» زنان و دختران ایرانی را به سوی بی‌حیایی و بی‌بندوباری سوق داده و ضمن حمایت از پدیده‌های ضدفرهنگی و ضداجتماعی مانند «ازدواج سفید» و حمایت‌های دروغین از بانوان ایرانی، در جهت نابودی خانواده‌های ایرانی گام بردارد. وی چندی پیش به همین دلیل از سوی موسسه‌ای اسرائیلی در سوئیس مورد تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است، «مسیح علی‌نژاد» پس از جدایی از همسر اولش و فرار از ایران پس از انتخابات سال ۸۸ ، با افرادی متعددی از جمله «کامبیز فروهر» خبرنگار ایرانی-آمریکایی خبرگزاری بلومبرگ آمریکا در ارتباط بود و به سبک «ازدواج سفید» زندگی کرد، اما به سبب اصرارهای خانواده‌اش نهایتاً مجبور شد تَن به ازدواج رسمی دهد. برخی اطرافیان «کامبیز فروهر» ، علی‌نژاد را عامل جدایی فروهر از همسر نخستش و آواره‌شدن ۲ دختر فروهر می‌دانند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme