https://telegram.me/empireoflies

حمایت مسی از صهیونیست‌ها تکذیب شد

به گزارش «امپراتوری دروغ»، چند روزی است که خبری مبنی بر حمایت یک میلیون دلاری لیونل مسی از رژیم اشغالگر قدس در فضای مجازی منتشر شده و عکس هایی نیز با همین مضمون در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. این در حالی است که این بازیکن تیم ملی آرژانتین از روزنامه منتشر کننده این خبر شکایت کرده است.

این خبر از سوی یک روزنامه فرانسوی منتشر شده است. این روزنامه امروز خبر از شکایت لیونل مسی به خاطر انتشار این خبر داد و عنوان کرد که بازیکن تیم ملی آرژانتین به خاطر انتشار این خبر از روزنامه فرانسوی شکایت کرده است.

برخی سایت های مصری و آفریقایی نیز از کذب بودن خبر کمک لیونل مسی به رژیم اشغالگر قدس خبر داده اند. این سایت های عربی اعلام کرده اند پیگیری هایشان برای صحت این خبر به جایی نرسیده و متوجه شده اند که یک روزنامه فرانسوی به دروغ این خبر را منتشر کرده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. تکذیبش الکیه !!!

    این خبر واقعیت داه و قابل تکذیب نیست !!!

    درباره این که پول داده یا نه مهم نیست درباره این که خود مسی این آیین ورسم و قبول داره حقیقته

    • خانم فاطمه!شما کی هستین که درباره ی رسم و آیین یه چهره ی محبوب جهانی اظهار نظر میکنید؟این روزنامه هدفی جز تخریب وجهه ی این بازیکن نداشته تا شما و امثال شما با گول زدن خودتون اینهارو باور کنید…جای تاسف داره زود باوری و زود داوری کسانی که قضاوت بی پایه و اساس خوراک روز مره شونه…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme