https://telegram.me/empireoflies

حمایت مزدور فراری از پروژه سوریه‌سازی ایران!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی جلالی تهرانی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ تندرو است که در سالهای اخیر به کرات مواضع ضداسلامی و ضدایرانی داشته است. وی که به گفته برخی از عناصر اپوزیسیون، کارشناس ارشد میز ایران در موسسه ضدایرانی و آمریکایی بروکینگز است، ارتباط نزدیکی با عوامل سازمان CIA دارد. سال گذشته زمانی نام او بیشتر در رسانه‌ها پیچید که مشخص شد او موسس کانال شایعه‌پراکن و آشوب‌طلب «آمدنیوز» بوده و افرادی مانند «روح‌ا… زم» در واقع کارمند جلالی تهرانی بوده‌اند.

«مهدی جلالی تهرانی» که به داشتن مواضعی تند علیه جمهوری‌اسلامی معروف است و از حمله نظامی به کشورمان حمایت کرده، علناً از رژیم صهیونستی حمایت می‌کند و حتی گفته که باید صهیونیسم جهانی به رسمیت شناخته شود!

حال این فرد در جدیدترین اظهاراتش پس از ناکامی اغتشاشات پراکنده در چند ماه اخیر در چند شهر کشور، صراحتاً از اقدام مسلحانه و در واقع سوریه‌سازی ایران حمایت کرده و گفته که اتفاقات اخیر در شهرهایی مانند خرمشهر تازه اول کار است و در آینده بیشتر از اینگونه اتفاقات خواهیم دید. به عبارت دیگر او به مدیریت اغتشاشات اخیر از خارج کشور اعتراف کرد.

این ضدانقلابِ فراری برای تحریم احساسات قومیتی و توجیه اقدامات تجزیه‌طلبان، مدعی شد که دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در ایران با خشونت بیشتری با اعتراضات (اغتشاشات) در شهرهای مرزی برخورد می‌کنند و پس ضرورت ندارد که انقلابی جدید در ایران حتما از تهران آغاز شود.

«مهدی جلالی تهرانی» با حمایت از اقدامات مسلحانه اغتشاشگران، اذعان نمود: “اقدام مسلحانه آخرین گزینه ما است، اما نباید آن را نادیده گرفت. کسانی که مبارزه مسلحانه با رژیم را ملامت می‌کنند قطعا عامل جمهوری‌اسلامی هستند …”

وی در بخشی دیگر از سخنانش با تشویق اغتشاشگران به استفاده از سلاح گرم در ناآرامی‌ها، با عوض کردن جای ظالم و مظلوم ادعا کرد: “قربانی حق دارد در برابر تجاوزگری بیاستد، حتی اگر خشن باشد!”

گفتنی است، چند سال پیش در ابتدای شروع جنگ داخلی در کشور سوریه هم برخی از عناصر مخالف حکومت مرکزی و وابسته به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی با بیان شعارها و ادعاهای مشابهی زمینه جنگ و ویرانی این کشور که منجر به کشته شدن صدها هزار نفر شده را فرهم کردند و امروز هم دشمنان ملت ایران با استفاده از مزدورانی مانند «مهدی جلالی تهرانی» در فکر سوریه‌سازی ایران هستند.

از آنجایی که دعوت به اقدام مسلحانه جرمی قطعی و بین‌المللی است، دستگاه‌های ذی‌ربط در کشورمان می‌توانند در جهت پیگرد قضایی اینگونه افراد مزدور اقدام کنند.

انتهای متن/

«مهدی جلالی تهرانی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ تندرو است که در سالهای اخیر به کرات مواضع ضداسلامی و ضدایرانی داشته است. وی که به گفته برخی از عناصر اپوزیسیون، کارشناس ارشد میز ایران در موسسه ضدایرانی و آمریکایی بروکینگز است، ارتباط نزدیکی با عوامل سازمان CIA دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme