https://telegram.me/empireoflies

حمایت مجری BBC فارسی از مردم غزه ! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، تلویزیون BBC فارسی همواره به سبب سیاست‌های حکومت سلطنتی انگلیس از جنایت‌های رژیم صهیونیستی حمایت کرده و از عوامل خود نیز خواسته که در مواضع خود علیه اسرائیل سخن نگویند.

اما با این وجود، “فرناز قاضی‌زاده” پس از مهدی پرپانچی و ستار سعیدی که چند روز پیش در صفحه فیسبوک خود به طور ضمنی از مردم غزه حمایت کردند، یکی دیگر از عوامل BBC فارسی است که امروز با انتشار تصویری به تظاهرات مردم مقیم انگلیس در برابر ساختمان BBC در اعتراض به حمایت این رسانه دولت از رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

فرناز قاضی‌زاده در صفحه فیسبوک خود نوشت “اعتراض به پوشش خبری بی بی سی درباره غزه. شعار اصلی اینه: بی بی سی سکوتت رو بشکن” تا اینگونه به طور ضمنی مخالفت خود را با رویکردهای جانبدارانه BBC در جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین اعلام کند.

فرناز-قاضی‌زاده

واکنش فرناز قاضی‌زاده به تظاهرات برابر ساختمان BBC.

اما نکته جالبتر از مطلب “فرناز قاضی‌زاده”، نظر یکی از همکاران او در BBC فارسی به نام “حامد فرهمند” بود. فرهنمند در زیر مطلب قاضی‌زاده با انتشار نظری به اعتراض بسیاری از عوامل بخش فارسی BBC نسبت به پوشش خلاف‌واقع اخبار غزه اشاره و از حضور افراد غیرایرانی و انگلیسی در این تظاهرات اشاره کرد.

حامد-فرحمند-غزه

نظر حامد فرهمند درباره تظاهرات برابر ساختمان بی‌بی‌سی.

حجم جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه به قدری زیاد است که حتی عوامل BBC فارسی نیز برای حفظ وجهه خود در بین مخاطبینشان مجبورند سکوت خود را بشکنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. بی بی سی باید بیشتر از همیشه بی طرفی بیشه کند

  2. به جای حمایت از بی بی سی اگه مردید این خبرم کار کنید
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930427000291

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme