https://telegram.me/empireoflies

حمایت مجری لندن‌نشین از صدام

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «عبدالرحیم ملازاده» مجری شبکه وهابی «وصال فارسی» که تاکنون بارها  تروریست‌ها و دیکتاتورهای معروف را شهید و مجاهد نامیده، این بار از جنایت‌های «صدام حسین» ملعون، دفاع کرد.

این وهابی لندن‌نشین که تحت‌حمایت دولت انگلیس و شاهزاده‌های سعودی فعالیت می‌کند، در یکی از برنامه‌های اخیر خود، از حمله نظامی صدام به مردم ایران در سال ۱۳۵۹ حمایت کرد و گفت: “اکنون من هم بر خود واجب می‌داند با رژیم جمهوری‌اسلامی بجنگم.”

ملازاده با بیان اینکه مردم و حکومت ایران صدام را به حمله به ایران مجبور کردند، بدون اشاره به آغشته بودن دست صدام به خون صدها هزار ایرانیو عراقی، گفت: “انگشت صدام بر عمامه‌های ایرانی می‌ارزد … او واقعا مرد بود.”

وی با ادعای اینکه صدام در برابر آمریکایی‌ها سر خم نکرد، در سخنان مضحکی، مرگ صدام را مرگی شرافت‌مندانه دانست که دنیا را متحول کرد!

این وهابی تندرو بدون اشاره به کشتار مسلمانان فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی، مدعی شد که همه باید جلوی کشتار مسلمانان توسط دولت سوریه را بگیرند و به این واجب دینی عمل کنند!

گفتنی است، «عبدالرحیم ملازاده» که سالهاست در کشورهای غربی ساکن است، در سالهای اخیر به‌طور رسمی از تروریست‌های حاضر در سوریه و عراق بخصوص گروهک تروریستی و ددمنش داعش حمایت کرده است، اما دولت‌های غربی تاکنون با او هیچ‌گونه برخوردی نکرده‌اند.

ملازاده

انتهای پیام/

«عبدالرحیم ملازاده» مجری شبکه وهابی «وصال فارسی» که تاکنون بارها تروریست‌ها و دیکتاتورهای معروف را شهید و مجاهد نامیده، این بار از جنایت‌های «صدام حسین» ملعون، دفاع کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سلام و خدا قوت ،من آخر متوجه نشدم امپراطوری درسته یا امپراتوری ،شما کمکم کنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme