https://telegram.me/empireoflies

حمایت مجری صدای آمریکا از شعار «نه غزه نه لبنان» + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، آرش سیگارچی مجری ضدانقلاب شبکه ماهواره‌ای صدای آمریکا با بازنشر پست یکی از دوستان خود که خبرنگار روزنامه اصلاح‌طلب بهار است در صفحه فیسبوکش از شعار صهیونیستی “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” حمایت کرد و او را به سبب آنچه او شجاعت نامید تحسین کرد.

“س.الف” خبرنگار روزنامه بهار در صفحه فیسبوک خود با آنکه ادعا کرد بر حق مردم فلسطین تاکید می‌کند، اما به حضور نیافتن خود و هم‌قطارانش در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید و افتخار کرد و دلیل خود را این دانست که سیاست‌های جمهوری اسلامی در راستای استیفای حق مردم فلسطین نیست(!)

این خبرنگار اصلاح‌طلب که در جریان فتنه ۸۸ سابقه بازداشت شدن را نیز در پرونده خود دارد، با اشاره به سخنان امام خامنه‌ای درباره ضرورت مسلح کردن کرانه باختری به مخالفت با این بیانات پرداخت و حتی مدعی شد مسلح کردن مردم غزه در برابر رژیم صهیونیستی اشتباه بوده و گفت که در راهپیمایی روز قدس شرکت نمی‌کنند به ویژه پس از آنکه “جنابشان” معتقدند باید کرانه باختری را هم به حال و روز غزه دچار کرد.

“ن.الف” همچنین در ادامه با تاکید بر شعار صهیونستی “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” که در سال ۸۸ توسط رادیو اسرائیل ترویج شده بود، گفت از این شعار اعلام برائت نمی‌کند و نوشت: من روز قدس ۸۸ باور همه عمرم را در مورد چراغ‌های روا به این آب و خاک و تمامی مسجدهای عالم هوار زدم.

بازنشر حمایت خبرنگار اصلاحطلب از شعار "نه غزه نه لبنان" توسط آرش سیگارچی.

بازنشر حمایت خبرنگار اصلاحطلب از شعار “نه غزه نه لبنان” توسط آرش سیگارچی.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

 1. ببینم اون آقا اگه خوانواده اش در غزه هم در حال جان دادن باشند بازهم میاد بگه نه غزه نه لبنان؟؟؟؟؟؟؟

 2. دروغ اون چیزی هست شما تلاش دارین به خورد مخاطبینتون بدیدن. مردم فلسطین مثل مردمم سوریه و خیلی از مردمای دیگه مستحق زندگی هستند و هیچ فرقی بینشون نیست. اگر سیاست جنگ طلبانه رو مدام چه تندرو های ایرانی و چه تندروهای آمریکایی تو بوق نکنند روی خوش حتما به سمت این مردم مظلوم برخواهد گشت. مواظب باشیم اون دنیا بخاطر خیلی کوچک تر از این موضوعات باید جواب بدیم. اگر معتقد باشیم خیلی خیلی با مواظبت سخن میگیم.

  • تندرو ها یا هر چیزی که شما میگی
   حداقل از بی غیرتهایی مثل شما بهترند
   شمایی که اگه به ناموستون جلو چشمشون تجاوز بشه براش کف میزنین تا یه وقت جنگ طلب و خشن معرفی نشید تازه براش یه لیوان آب پرتقال خنک هم میارین
   شما لطفا غصه مردم فلسطین رو نخور امثال شما سازشکارها فلسطین رو به اینجا کشوندن
   ما سیلی رو با سیلی جواب میدیم
   حرف زدیم و عمل میکنیم و به لطف خداوند لیاقتش رو داشتیم تا حکومتی رو در جهان بنیان بذاریم که خار چشم همه ظالمین و البته بزدل هایی مثل شماست

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme