https://telegram.me/empireoflies

حمایت مجری صدای آمریکا از داعش

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغعلی جوانمردی از مجریان و کارمندان صدای آمریکا، تلاش به شدت مضحکی را کلید زده است تا حشدالشعبی (نیروهای بسیج مقاومت مردمی عراق) را تخریب کند و با هراسناک جلوه دادن آنان، خط عدم حضور آنان در نبرد بزرگ موصل را رقم بزند.
در چند روز اخیر وی از قول حامیان تروریست ها و داعشیان می گوید که نیروهای مردمی عراق (حشدالشعبی) پرونده بدی در کشتار مردم تکریت و رمادی دارند!!!

حامد صرافپور از اعضای تواب منافقین در این خصوص نوشته: ”علی ناجوانمردی بخوبی می داند که حضور حشدالشعبی بود که عراق را از وجود نحس و جنایتکارانه داعش گام به گام پاک کرد و با جان افشانی بی مانند موجبات آزادسازی تکریت و رمادی و… را رقم زد.”

وی در ادامه در خصوص عجزو ناله این عنصر حامی تروریست ها در صدای آمریکا نوشته: ”بیچاره صدای آمریکا و بی بی سی و العربیه و مزدوران شان در این رسانه های داعشی. مریم رجوی و نوچه اش علی جوانمرگی باید بدانند که حشدالشعبی امروز یک ستون استوار و شکست ناپذیر کشور عراق است و این بازیهای شیعه هراسی و ایران هراسی دیگر جایی در منطقه نخواهد داشت.

لازم به یاد آوریست که علی جوانمردی از کارکنان صدای آمریکا که همواره در این شبکه از حزب دموکرات کردستان حمایت می کند و از هواداران فرقه رجوی و از دوستان مسعود بارزانی به شمار می رود.

این خبرنگار به اصطلاح کرد این شبکه ضد انقلاب تاکنون باعث اخراج افرادی مثل جمشید چالنگی، سازگارا و لونا شاد از این شبکه شده است.

برخی از شنیده ها حاکی از این است که وی سواد تکلم به زبان انگلیسی ندارد و دیپلم او در ایران ناقص بوده است و رزومه کاری و سواد و تحصیلات جوانمرد با دیگر افراد صدای آمریکا قابل مقایسه نیست. همچنین برخی از همکاران وی مدعی اند که او با لابی که یک سر آن بارزانی است و سر دیگر چند سناتور آمریکایی بر سرکار آمده و تا کنون با سوتی های بسیاری که در این شبکه داده هنوز در این رسانه باقی مانده است.

همچنین چند سال پیش احمد باطبی در یکی از پست های فیس بوکی خود اعتراف کرده بود که زمانی که در ایران به قید وثیقه از زندان آزاد بوده توسط وی و رابطینش از مرز ایران در کردستان عراق فرار کرده و به آمریکا پناهنده شده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: علی جوانمردی از مجریان و کارمندان صدای آمریکا، تلاش به شدت مضحکی را کلید زده است تا حشدالشعبی (نیروهای بسیج مقاومت مردمی عراق) را تخریب کند و با هراسناک جلوه دادن آنان، خط عدم حضور آنان در نبرد بزرگ موصل را رقم بزند. در چند روز اخیر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme