https://telegram.me/empireoflies

حمایت مجری «رادیو فردا» از فساد اخلاقی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» یکی از مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه‌های مختلف در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است. او از زمانی معروف شد که برنامه «پارازیت» را در تلویزیون «صدای آمریکا» تولید و پخش می‌کرد. حسینی پس از اخراج از VOA به دلیل توهین و تعرض به همکاران زنِ خود، با کمک دوستانش به «رادیو فردا» رفت و چند برنامه مختلف ساخت که هیچ یک حتی موفقیت پارازیت را هم تکرار نکرد؛ «پولتیک»، «ساعت پنج عصر» و اکنون «پارادوکس».

یکی از دغدغه‌های همیشگی چهره‌های رسانه ای ضد انقلاب این است که خود را به روز و آپدیت نشان دهند و این دغدغه را در سبک زندگی که اختیار می‌کنند در نظر می‌گیرند. یکی از راه هایی که این چهره‌ها برای بروز نشان دادن خود انتخاب می‌کنند پیروی از فرهنگ منحط غربی در روابط جنسی است. مثلا ضد انقلاب خارج‌نشین علاقه زیادی دارند که مثل غربی‌ها همجنسباز جلوه کنند اما از آنجایی که این موضوع در جامعه ایرانی که مخاطبانشان را تشکیل می‌دهند امری بسیار مذموم است، این چهره ها هیچگاه صراحتا خود را همجنسباز معرفی نمی‌کنند.

«کامبیز حسینی» که چند سال پیش پس از جدایی از همسرش، سگی را به فرزندگی گرفت تا مونس او در تنهایی‌هایش باشد، چند روز پیش در حمایت از همجنسبازان نوشت: “امروز روز مبارزه با هموفوبیا است. بیایید از امروز آدم باشیم و همجنسگرا ستیز نباشیم و همجنسگراهای ایرانی را انسان حساب کنیم. بیاید در دنیایی که همه مشغول دریدن هم هستند به عشق و عاشقی و عاشق پیشگی که ریشه عمیق در فرهنگ ما دارد احترام بگذاریم …”

این مجری «رادیو فردا» که از ترس مخاطبینش علنا همجنسباز بودن خود را علنی نمی‌کند، به این نکنه اشاره هم نکرده که در روابط همجنسبازانه نقش فاعل را دارد یا مفعول؟

«کامبیز حسینی» که این روزها در یکی از بدترین دوران فعالیت خود در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه قرار دارد، چند سال پیش در زمان حضورش در شبکه «صدای آمریکا»، اعتراف کرده بود که مانند سگ برای آمریکایی‌ها کار می‌کند و به کارهایش افتخار می‌نماید.

انتهای متن/

«کامبیز حسینی» یکی از مجریان و تهیه‌کنندگان برنامه‌های مختلف در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme