https://telegram.me/empireoflies

حمایت مجدد رضا پهلوی از اسرائیل

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:رضا پهلوی هم چون پدر مخلوعش از زمانی که بعد از انقلاب اسلامی و مرگ محمد رضای پهلوی سلطنت طلبان به وی روی آوردند همواره از حامیان جدی رژیم صهیونیستی بوده است و در هیچ فرصتی از حمایت از این رژیم دریغ نکرده است.

وی به خاطر این دم تکان دادن های مداوم بار ها از طرف نهاد های وابسته به اسرائیل جوایز کلان دریافت کرده و از حمایت های معنوی این رژیم در سطح بین الملل نیز برخوردار است.

به عنوان مثال سال گذشته رضا پهلوی با شخصی که پیش از آن  خواستار حمله اتمی به ایران شده‌بود، دیدار کرد. وی که در نشستی به میزبانی حامیان اسرائیل شرکت کرده بود، با «شلدون ادلسون» میلیاردر یهودی حامی جمهوری‌خواهان گفت‌وگو کرد.

ادلسون در سال ۲۰۱۳ در بحبوحه مذاکره هسته‌ای به کاخ سفید توصیه کرده بود برای قدرت‌نمایی در برابر تهران، در یکی از صحراهای ایران بمب اتمی منفجر کند. ادلسون صهیونیسم یکی از مهمترین حامیان مالی حزب جمهوری‌خواه است و  از «دونالد ترامپ» ریئس جمهور آمریکا در دوران تبلیغات انتخاباتی اش حمایت کرده بود.

رضا پهلوی در همان مراسم با عنوان ساختگی ولیعهد ایران شرکت کرده بود، جایزه حمایت از اسرائیل و «ارزش‌های یهودی» را هم از دست «شمولی بوطخ»، خاخام ارتودوکس دریافت کرد.

همچنین چندی پیش شهرام همایون از نزدیکان پهلوی اعلام کرده بود که وی با دریافت کمک های مالی از نهاد های وابسته به رژیم اسرائیل به برخی از تلویزیون های سلطنت طلب کمک مالی کرده است و با این کار خود را مدیون این رژیم کرده است

 در آخرین نمونه از این دست رفتار های سخیف و ضد ملی رضا پهلوی وی روز گذشته در یکی از شبکه های اجتماعی وابسته به خود از اقدام دو فوتبالیست ایرانی که در مقابل یک تیم فوتبال صهیونیستی بازی کرده بودند حمایت کرد.

این دو فوتبالیست در مسابقه باشگاه پانیونیوس یونان مقابل تیم مکابی اسرائیل به میدان رفته بودند. این اقدام که توهین به ملت ایران بود با مخالفت های گسترده ای در میان ملت ایران مواجه شد.

اما رضا پهلوی این حرکت را ستود و خواستار تشکر دولت ایران از این دو بازیکن فوتبال شد. همه این اظهار نظر های شاذ در حالی است که رضا پهلوی که خود را فردی ملی گرا و حامی مام میهن می داند در مقابل خبر شهادت مظلومانه یکی از سربازان وطن توسط پلید ترین انسان های روی زمین نه تنها اظهار نظری نکرد بلکه قبل از این نیز مدافعان حرم که ضامن امنیت و مدافع وطن هم هستند را مزدور دانسته بود.

لازم به ذکر است که «ربع پهلوی» در ماه‌های گذشته و در جلسات مختلف با حضور عناصر قومیت‌گرا و تجزیه‌طلب، به‌طور مکرر از طرح فدرالیسمی شدن ایران پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی حمایت کرده بود که بیانیه تند ۱۰ گروه و ۵۴ شخصیت سلطنت‌طلب علیه سخنان ضدملی شاهزاده ناکام پهلوی را در پی داشت.

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme