https://telegram.me/empireoflies

حمایت عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان آمریکایی از نامزد دموکرات‌ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی تنها ۳ ماه تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده که مانند دوره‌های گذشته، نامزدهای دو حزب قالب آمریکا یعنی احزاب «دموکرات» و «ملیِ جمهوری‌خواه» برای مرحله نهایی این انتخابات مشخص شده است؛ انتخاباتی که به‌سبب هزینه‌های هنگفت و خرجهای بی‌حساب و غیرمنطقی آن حتی صدای اعتراض بسیاری از مردم آمریکا را درآورده و بسیاری گفته‌اند سیاست‌مداران آمریکایی شعور مردم را نادیده می‌گیرند.

در حالی رقابت انتخاباتی در آمریکا به روزهای حساس نزدیک و نزدیکتر می‌شوند که در این بین رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و بخصوص شبکه‌های وابسته به دولت آمریکا رویکرد و جهت‌گیری سیاسی خود را بیش از پیش مشخص می‌کنند.

شبکه‌هایی مانند «صدای آمریکا» (وابسته به وزارت امور خارجه آمریکا) و «رادیو فردا» (وابسته به سازمان CIA) که بودجه خود را از دولتِ دموکرات آمریکا دریافت می‌کنند، در روزهای اخیر برخلاف قوانین کشور آمریکا به طور علنی به‌سوی نامزد حزب دموکرات غش کرده و به ستاد انتخاباتی دموکرات‌ها تبدیل شده‌اند.

این رسانه‌های وابسته به دولت آمریکا حتی به همین مقدار هم رضایت نمی‌دهند و در برخی از خبرها به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم «رونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا را تخریب می‌کنند.

برای نمونه، «رادیو فردا» وابسته به وزارت امور خارجهٔ آمریکا، در یکی از گزارش‌های خود، با پرداختن به سخنرانی «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا در حمایت از نامزدی «هیلاری کلینتون» در انتخابات آتی ریاست جمهوری این کشور، در گزارشی به‌صورت رپورتاژ آگهی نوشت: “باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا، در حمایت از هیلاری کلینتون، نامزد حزب دمکرات در انتخابات پیش‌رو سخنرانی کرد و گفت، آمریکا پر از رشادت، خوش‌بینی و ابتکار است، مردمان و فرهنگ‌هایی از سراسر جهان دارد و کلینتون شایسته‌ترین کسی است که می‌تواند رئیس‌جمهوری شود … تا زمانی که در دفتر ریاست‌جمهوری ننشسته باشی، نمی‌دانی مدیریت بحران‌های جهانی چگونه است و نمی‌دانی معنی فرستادن جوانان به جنگ چیست. اما هیلاری در این دفتر بوده، او بخشی از تصمیم‌هایی که گرفته شده، است. مطمئناً هیچ مرد یا زنی برای نشستن بر کرسی ریاست‌جمهوری آمریکا، شایسته‌تر از هیلاری کلینتون نیست …”

موسسه آمریکایی «گالوپ» چندی پیش نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرد که بر اساس آن محبوبیت کلینتون در نزد مردم آمریکا، به کمترین میزان خود در طول ۲۴ سال گذشته رسیده است؛ به طوری که اکنون تنها حدود ۳۸ درصد مردم به وی احساسی مثبت دارند و گویا دستگاه حاکمه آمریکا برای رای آوردن کلینتون به هر اقدامی دست می‌زند.

بسیاری از افراد مزدوری که به‌واسطه مشتی دلار از ایران گریخته و به دامان دولت‌های استکباری بخصوص آمریکا پناه برده‌اند، اکنون بقای خود در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه را در موفقیت دموکرات‌ها و شکست جمهوری‌خواهان در انتخابات آتی آمریکا می‌دانند. زیرا دموکرات‌ها بر اساس سیاست‌ها مکارانه و غیرعلنی‌شان توجه بیشتری به ابزار رسانه‌ای دارند به این سبب از دموکرات‌ها آبی برای اپوزیسیون فراری و فعال در رسانه‌هایی مانند «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» گرم می‌شود.  حال اگر این رفتار غیرحرفه‌ای و غیرقانونی رسانه‌های مذکور در ایران و از سوی رسانه‌های انقلابی رخ می‌داد، رسانه‌های غربی جار و جنجال به پا می‌کردند.

در ذیل برخی از خبرها و گزارش‌های جهت‌دار «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» در حمایت از دموکرات‌ها و تخریب نامزد جمهوری‌خواهان آمریکا آمده است:

wh

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme