https://telegram.me/empireoflies

حمایت علنی کارشناس VOA از تجزیه‌طلبان!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «حسن داعی» یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین است که در پوشش  حقوق‌بشری به فعالیت در کشورهای اروپایی می‌پردازد و مستقیم یا غیرمستقیم به تبلیغ این گروهک می‌پردازد. داعی که مادرش یکی از اعضای قدیمی گروهک منافقین بود و اکنون نیز چند نفر از نزدیکانش از اعضای این گروهک تروریستی هستند، چند روز پیش در مصاحبه با رسانه‌ای تجزیه‌طلب که در کردستان عراق فعالیت دارد، با وقاحت از دولت آمریکا خواست تا به عناصر اپوزیسیون برای مقابله با کمک کند.

این ضدانقلاب فراری که تحلیلگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از جمله صدای‌آمریکا است، در حالی به طرفداری از حقوق مردم کردستان عراق پرداخت که بخصوص در دهه ۶۰ و پس از آن، گروهک تروریستی منافقین در کمک به رژیم صدام، بسیاری از مردم عراق بخصوص کُردها را کشته و شکنجه داد. در خاطرات مردم کردستان عراق و ایران موارد زیادی از تجاوز به دختران و زنان کُرد توسط عناصر گروهک منافقین آمده، اما اکنون داعی به وقاحت خود را طرفردار مردم کردستان نشان می‌دهد و به قول خودش حامی حقوق آنان است.

جدا از این سخنان مضحک این ضدانقلابِ فراری، او یکی از افرادی است که در سالهای اخیر بارها در مصاحبه با رسانه‌های سلطنت‌طلب از «ربع پهلوی» حمایت کرده و از آخرین بازمانده رژیم پهلوی تقدیر کرده است. سوال اینجاست که یک عضو گروهک تروریستی منافقین که دست سازمان مطبوعش به خون حداقل ۱۷۰۰۰ ایرانی آغشته است، چرا باید از «ربع پهلوی» حمایت کند و چه ارتباط پشت‌پرده‌ای بین پهلوی و حامیان تجزیه ایران وجود دارد؟

در ماه‌های گذشته هم خبرهایی درباره دیدار «ربع پهلوی» با سران برخی از گروه‌های تجزیه‌طلب غرب کشور منتشر شد، اما او هیچ واکنشی به این خبرها نشان نداد. ارتباط و پیوند «ربع پهلوی» با افرادی مانند «حسن داعی» به خوبی نشان دهنده ضدایرانی بودن افکار ولیعهد ناکام پهلوی است.

 

انتهای متن/

«حسن داعی» یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین است که در پوشش حقوق‌بشری به فعالیت در کشورهای اروپایی می‌پردازد و مستقیم یا غیرمستقیم به تبلیغ این گروهک می‌پردازد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme