https://telegram.me/empireoflies
منافقین و «صدای آمریکا»

حمایت صریح VOA از گروهک منافقین + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که معمولاً سعی می‌کنند ارتباط مستقیم خود با گروهک‌های اپوزسیون جمهوری اسلامی را علنی نکنند، برخی مواقع به‌طور ناخواسته ارتباطات پشت‌پرده خود را برملا می‌کنند.

چند روز پیش در برنامه زنده «روی خط» تلویزیون فارسی «صدای آمریکا»، یکی از مخاطبین در واکنش به عملکرد اپوزسیون جمهوری اسلامی گفت: “… اپوزسیونی نداریم، رضا (ربع) پهلوی که خود را اپوزسیون می‌داند، شهامت یک مصاحبه تلویزیونی ندارد، یا سازمان منافقین که همه‌شان پیر شده‌اند …”

«مسعود سفیری» مجری برنامه که پدرش از اعضای گروهک تروریستی منافقین است، از سخنان این مخاطب برآشفت و مدعی شد که فعالیت اپوزسیون به سن ربطی ندارد و به پایگاه اجتماعی مربوط است.

این مجری تلویزیون «صدای آمریکا» که به‌طور مداوم با پشت‌صحنه در ارتباط بود، ادعا کرد که گروهک منافقین و «ربع پهلوی» در بین مردم ایران مقبولیت و پایگاه اجتماعی دارند!

سخنان «مسعود سفیری» با واکنش فعالان شبکه‌های اجتماعی در صفحه فیسبوک تلویزیون «صدای آمریکا» مواجه شد و آنها این تلویزیون را به حمایت صریح از گروهک تروریستی منافقین متهم کردند.

«مسعود سفیری» که بعد از فرار از ایران به آمریکا پناهنده شده، حتی وقتی یکی از مخاطبین برنامه به همکاری گروهک منافقین با کشورهای غربی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران اشاره نمود، صدای او را قطع کرد.

انتهای پیام/

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که معمولاً سعی می‌کنند ارتباط مستقیم خود با گروهک‌های اپوزسیون جمهوری اسلامی را علنی نکنند، برخی مواقع به‌طور ناخواسته ارتباطات پشت‌پرده خود را برملا می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.88 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme