https://telegram.me/empireoflies

حمایت «صدای آمریکا» از خلبان فراری

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «من و تو»، «رادیو فردا»، «صدای آمریکا» و … در طول سالهای اخیر بارها دشمنی خود با ملت ایران را عیان کرده‌اند.

حمایت از رژیم صدام در طول دوران دفاع مقدس ملت ایران و حمایت از اغتشاشگران در حادثه کودی دانشگاه (۱۸ تیر ۱۳۷۸) و همچنین حمایت از فتنه بزرگ سال ۸۸ تنها نمونه‌هایی از اقدامات ضدایرانی رسانه‌های بیگانه بوده است.

در آخرین نمونه از اقدامات ضدایرانی رسانه‌های بیگانه، شبکه «صدای آمریکا» با «احمدرضا خسروی» خلبان فراری مصاحبه کرد و از فردی که تاکید کرده از هرگونه آسیب رساندن به ایران فروگذار نخواهد کرد، حمایت نمود.

«احمدرضا خسروی» در این مصاحبه با مظلوم‌نمایی ادعا کرد که ماموران ایرانی در تلاش بودند تا او را در ترکیه بربایند و به ایران منتقل کنند.

مصاحبه «احمدرضا خسروی» با شبکه «صدای امریکا»

مصاحبه «احمدرضا خسروی» با شبکه «صدای امریکا»

گفتنی است، چند روز پیش روزنامه صهیونیستی «تایمز آو اسرائیل» (times of israel) با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی‌اش نوشت که «احمدرضا خسروی» خلبان خودفروخته ایرانی که در اسفندماه سال ۹۳ به ترکیه پناهنده شده بود، به تازگی در مصاحبه با این روزنامه اعلام کرده به اسرائیل پناهنده خواهد شد.

طبق ادعای این روزنامه صهیونیستی، خسروی به این نیز بسنده نکرد و اظهار داشته که برای آسیب رساندن به ایران، از انجام هیچگونه اقدام نظامی فروگذار نخواهد کرد!

«احمدرضا خسروی» ۳۹ ساله که اکنون در شهر «وان» ترکیه به‌سر می‌برد با طرح ادعاهایی مضحک و با تظاهر به آنکه جان همسر و پسرش در خطر است، قبیحانه گفته که برای ضربه زدن به کشورمان حد و مرزی قائل نخواهد شد.

خسروی در هنگام فرار بدون همراه بردن همسر و فرزندش و برای پناهندگی در ترکیه با لباس مبدل و به طور قاچاقی از مرزهای ایران خارج شده بود. او که چند سال خلبان بالگرد نیروی انتظامی ایران بوده در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی مذکور، ضمن بیان این دروغ که فرمانده عملیات پرواز نیروی انظامی بود، به عناد خود با دین اسلام آشکارا اعتراف کرد و گفت: “از آن‌جایی که مسلمان نیستم … از اجرای قوانین اسلامی در کشور ناراضی بودم …”

تصویر از وبسایت روزنامه صهیونیستی «تایم اف اسرائیل»

تصویر از وبسایت روزنامه صهیونیستی «تایم اف اسرائیل»

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme