https://telegram.me/empireoflies

حمایت «شیرین عبادی» از تشدید تحریم‍های ضدایرانی

ختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شیرین عبادی» یکی از عناصر ضدانقلاب لندن‌نشین است که چند هفته پیش در مصاحبه‌ای پیشنهاد قطع پخش برنامه‌های تلویزیونی غیرفارسی زبان ایران از ماهواره‌های غربی را به دولت آمریکا داد. 

عبادی که به سبب وطن‌فروشی‌های پی در پی، خیابانی در پاریس به نامش شده است، در عین حال که برنده جایزه «صلح نوبل» شده و از این رو مسئولیتی جهانی دارد، تنها موضوعات حقوق‌بشری در ایران برایش مهم است و تاکنون دیده نشده درباره نقض حقوق‌بشر توسط دولتهای غربی از جمله تظاهرات فرانسه یا تروریست‌ها در کشورهایی مانند عراق، سوریه، یمن و … حرفی بزند.

این اپوزیسیون فراری که این روزها به خاطر مواضع ضد ایرانی خود سوژه رسانه‌ها شده، در سخنرانی خود در پارلمان کانادا، با خط دادن به دشمنان ملت ایران برای اعمال تحریم‌های موثرتر، خواستار تحریم‌های حداکثری علیه مردم ایران شد و تاکید کرد که معامله با ایران فقط باید محدود به دارو و غذا و به صورت کالا به کالا باشد.

البته اینگونه اقدامات خائنانه از فردی مانند شیرین عبادی که سابقه خدمت به رژیم پهلوی دارد، خیلی هم عجیب نیست، زیرا او در قبال جایزه‌های بسیاری که گرفته است، باید محبت اربابان غربی خود را جبران کند.

«شیرین عبادی» یکی از عناصر ضدانقلاب لندن‌نشین است که چند هفته پیش در مصاحبه‌ای پیشنهاد قطع پخش برنامه‌های تلویزیونی غیرفارسی زبان ایران از ماهواره‌های غربی را به دولت آمریکا داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme