https://telegram.me/empireoflies

حمایت «شهرام همایون» از مواضع ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و بدنام که چه در ایران و چه در لس‌آنجلس به به شارلاتانی و سرکیسه کردن اطرافیان و مخاطبینش مشغول است، در جدیدترین سخنان خائنانه از ادعاهای ضدایرانی وزیر خارجه جدید آمریکا و شروط ۱۲ گانه او برای ایران حمایت کرد.

همایون که هر روز با مشکل ورشکستگی و تعطیلی تلویزیونش مواجه است و با سرکیسه‌کردن مخاطبین و حمایت‌های فنی دولت آمریکا ادامه حیات می‌دهد، پیشتر کشورمان را به حمایت از تروریست متهم کرد. وی این‌بار با تکرار مواضع سران رژیم‌های آمریکا، اسرائیل و سعودی، فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای کشورمان را خطری برای جهان دانست و گفت که جمهوری‌اسلامی ایران لایق داشتن فناوری هسته‌ای نیست.

وی مانند بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیونِ وابسته به غرب، با اصرار به سیاسی و امنیتی کرد ن برخی اعتراضات صنفی و اقتصادی در کشور بخصوص اعتراضات اخیر در کازرون، ادعا کرد که مردم کازورن به دنبال تغییر رژیم هستند! احتمالا همایون هنوز مانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون عقب‌مانده بخصوص سلطنت‌طلبان فکر می‌کند که مردم ایران به دنبال روی کارآوردن دوباره رژیم منحوس پهلوی هستند!

به نظر می‌رسد عناصر اپوزیسیون و مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی هنوز در توهم تغییر رژیم و بازگشت به ایران روزگار می‌گذرانند، اما باید بدانند و خواب آنها باطل است و همه آنها در غربت خواهند مردم و رنگ ایران را نخواهند دید.

 

انتهای متن/

«شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و بدنام که چه در ایران و چه در لس‌آنجلس به به شارلاتانی و سرکیسه کردن اطرافیان و مخاطبینش مشغول است، در جدیدترین سخنان خائنانه از ادعاهای ضدایرانی وزیر خارجه جدید آمریکا و شروط ۱۲ گانه او برای ایران حمایت کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme