https://telegram.me/empireoflies

حمایت شبکه BBC از شاخه القاعده در سوریه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بیبی‌سی فارسی برای تبلیغ جبهه النصره دست به کار شده و در مطلبی به مناسبت تغییر اسم این شبکه تروریستی که حامیان غربی تروریست ها آنها را مخالفان میانه رو بشار اسد می نامند کم مانده از آنها در برنامه های زنده خود دعوت کند. سایت بی بی سی که ید طولایی در حمایت از تروریست های درگیر در عراق و سوریه دارد در این خصوص نوشته: ”جولانی در پیامی ویدئویی با اعلام این خبر از اینکه “فرماندهان القاعده ضرورت جدایی را درک کردند” تشکر کرد.” بی بی سی سپس ادامه می دهد: “نفر دوم القاعده در پیامی صوتی گفته اگر جدایی جبهه نصرت از القاعده به تقویت وحدت نیروهای درگیر در سوریه علیه دشمن مشترک (دولت بشار اسد و مقاومت) منجر شود، جبهه نصرت باید از شبکه القاعده جدا شود.” یعنی این جدایی از نوع تاکتیکی است تا جبهه نصرت برای قرار گرفتن در “ائتلاف بزرگ گروه های اسلام گرایان” اعتبار کسب کند و “معتدل” شناخته شود! لابد القاعده فرموده شما کار خود را در آن “ائتلاف” بکنید و ما هم هوای شما را داریم، همان طور که برادران خونخوار داعش نیز از این حمایت های بی بی سی منتفع می شوند.

البته در همین زمینه دوستان آمریکایی این گروه های تروریستی در خصوص این جدایی گروه نصرت از القاعده می گوید:”کاخ سفید امروز اعلام کرد که جدایی جبهه نصرت از القاعده تغییری در ارزیابی آمریکا از ماهیت این گروه نمی‌دهد و از نظر واشنگتن این گروه همچنان تهدیدی برای آمریکا و متحدانش است” در واقع دولت امریکا نه تنها اینها را تروریست نمی داند بلکه تنها نگران “تهدید” خود و “متحدان” اش است، انگار که این همه گروه های خون آشام که تمامی با نام اسلامگرا فعالیت می کنند، نه در خاورمیانه بلکه در کشورهای غربی و از جمله امریکا حضور دارند.

بی بی سی  در بخشی دیگر از این مقاله زیرکانه از این آدم خواران دفاع می کند و می نویسد “هرچند که جبهه نصرت وابسته به شبکه القاعده بود و از اسلامگرایان افراطی تشکیل می‌شود، این گروه تمرکز خود را بر جنگیدن با نیروهای بشار اسد و حامیان او قرار داده و با دیگر گروه‌های مسلح مخالف بشار اسد ائتلاف‌هایی داشته است.” یعنی چون با بشار اسد “دیکتاتور” می جنگد، چه اشکالی دارد که وابسته به القاعده باشد. حتی داعش هم باشد، اشکالی ندارد، زیرا با دیکتاتور در حال جنگ است! و برای پاک کردن تمام ذهنیت ها علیه جبهه نصرت، می افزاید: “جبهه نصرت به عنوان یکی از زبده ترین گروه های مسلح مخالف بشار اسد، به رغم شباهت‌های ایدئولوژیک مدتی پس از قدرت گرفتن گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) با این گروه درگیر شد.” این سخنان یعنی این که مخاطبان خیال نکنید که این گروهک تروریستی مثل داعش خطرناک است. بلکه خودی است.

لازم به ذکر است حمایت بی بی سی از سرکردگان گروهک های تروریستی مدت هاست که شروع شده و اینک به حمایت آشکار از این گروهک ها رسیده همچنین بی بی سی از گروه های تجزیه طلب نیز حمایت علنی می کند و رهبران این گروهک ها بی بی سی را پاتوق ثابت خود برا یبیان دیدگاه ها و ابراز و تبلیغ عقاید خود می دانند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بی‌بی‌سی فارسی برای تبلیغ جبهه النصره دست به کار شده و در مطلبی به مناسبت تغییر اسم این شبکه تروریستی که حامیان غربی تروریست ها آنها را مخالفان میانه رو بشار اسد می نامند کم مانده از آنها در برنامه های زنده خود دعوت کند. سایت …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme