https://telegram.me/empireoflies

حمایت سلطنت‌طلب‌ها از کشتار مردم مصر!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بامداد دوشنبه ۶ بهمن برای مردم سرزمین فراعنه لحظات تلخی بود. ملتی که باید سالگرد سقوط دیکتاتور مصر را جشن می‌گرفتند، سوگوار ۲۶ کشته و ده‌ها زخمی خود در اعتراضات مسالمت‌آمیز علیه ژنرال‌السیسی و گریز حسنی مبارک از چنگال عدالت شدند.

جوانان و نیروهای مبارز مصر روز یکشنبه و بامداد دوشنبه هفته گذشته در چهارمین سالگرد انقلاب خود به خیابان‌ها رفتند و به زمامداران نظامی کشور اعتراض کردند. این گردهمایی‌ها با دخالت مأموران پلیس و امنیتی به خشونت کشیده شد و همانند سال‌های گذشته همراه با خون و درگیری‌های گسترده بود. روزنامه‌های وابسته به حکومت نظامی مصر نیز فردای آن روز، مخالفان را تروریست خواندند و از سرکوی نیروهای امنیتی تشکر کردند.

در این میان، گویا عوامل ضدانقلاب خارج‌نشین از وقوع این کشتار در مصر خوشحال هستند. این ضدانقلاب‌ها حسرت می‌خورد و با خود می‌گویند که ایکاش رژیم پهلوی نیز در ایام انقلاب اسلامی مردم ایران با انجام اینگونه جنایات از وقوع انقلاب و سرنگونی رژیم پهلوی جلوگیری می‌کرد!

«امید شریفی دانا» ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم و مُرید خاندان پهلوی که در موسسه‌ای ضداسلامی در این شهر فعالیت می‌کند، در صفحه فیسبوک خود با حمایت از جنایت اخیر در مصر، نوشت: “ارتش مصر در اتفاقات چند روز گذشته به خوبی نشان داد، ارتشی قسم خورده در راه میهن هست …”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

این ضدانقلاب سلطنت‌طلب که پس از نقش‌آفرینی در فتنه سال ۸۸ و حوادث عاشورای این سال دستگیر شده و سپس مورد عفو نظام اسلامی قرار گرفته بود، بعد از مدتی از کشور گریخت به بهانه همجنس‌باز بودن از کشور سوئد پناهندگی گرفت.

وی مردم انقلابی مصر را “ارازل و اوباش” نامید و نوشت: “اوباشانی که به بهانه چهارمین سالگرد انقلاب مصر به قصد ناامن کردن کشور به تخریب وسائل عمومی پرداختند و جان یک پلیس وظیفه‌شناس را گرفتند با برخود قاطع و مسئولانه ارتش مصر روبرو شدند، ارتش مصر بدون در نظر گرفتن دروغ‌پردازی‌های رسانه‌های غربی به خویشکاری خویش برای حفظ امنیت و سرنوشت کشور در برابر عناصر ضد میهنی ایستاده است.”

این سینه‌چاک «رضا میرپنج» بدون اشاره به جنایات رژیم پهلوی در ایام انقلاب اسلامیِ مردم ایران و شهادت بیش از ۳ هزار نفر از مردم ایران در سال‌های پیش از انقلاب و به ویژه فاجعه ۱۷ شهریور سال ۱۳۵۷ ، در توهینی آشکار مردم انقلابی ایران را “شورشی” نامید.

«امید شریفی دانا» که پیشتر از ناامیدی و سرخوردگی خود و هم‌قطارانش را راه مبارزه و سرنگونی نظام مردمی جمهوری اسلامی گفته بود، خودش را در برابر مردم قرار داده و می‌گوید ایکاش جوانان انقلابی بیشتری در سال ۵۷ کشته می‌شدند تا رژیم پهلوی سرنگون نشود!

وی نوشته است: “ایکاش در سال ۵۷ سران کشورمان به مانند ژنرال سیسی و ارتش و پلیس وظیفه‌شناس مصر بدون در نظر گرفتن یاوه‌های رسانه‌های غربی عمل می‌کردند، اما افسوس که پادشاه دلش برای شورشیان ۵۷ سوخت و عملا ساواک را عقیم نمود، افسوس و صد افسوس …

امید دانا ، ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم

امید دانا ، ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم

«امید شریفی دانا» که خود را از رهبران سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین می‌داند، در سخنان مضحکی ضمن حمایت از سازمان امنیت رژیم پهلوی «ساواک»، عوامل و سردمداران آن را افراد مظلومی دانست که مورد سختی‌های بسیاری قرار گرفتند.

این ضدانقلاب فراری مدعی شد که پس از انقلاب اسلامی درباره سازمان مخوف ساواک دروغ‌های بسیاری گفته شده است و عوامل آن افرادی میهن‌پرست، جان‌برکف و دلسوزی بوده‌اند!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. من کاری به یاوه گویی این یارو شریفی دانا ندارم که انقلا به حق مارو با انقلاب مصر مقایه کرده.اما واقعیت امر اینه که محمد مرسی مهره آمریکا بوده و ارتش مصر کاریرخلاف منافع غربی ها انجام داده.قصد آمریکا از به قدرت رسوندن اخوان سروع آشوب ها و درگیری های شدید در سالهای بعد بود.اما خدا به ملت مصر رحم کرد.لعنت به آمریکا.امیدوارم آمریکا انگلیسفرانسه.روسیه.و اسراییل با تمام انسان های ساکنشون از هر نژادی نابود بشن.السیسی مهره غرب نیست چرا واقعیت رو نمیگید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme