https://telegram.me/empireoflies

حمایت سلطنت‌طلبان و منافقین از امضاکنندگان بیانیه‌های موهن

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از آنکه دولت آمریکا از طریق فشار نظامی، سیاسی و حتی امنیتی و اکنون اقتصادی نمی‌توان خواسته‌های استعمارگرانه خود را به نظام جمهوری‌اسلامی و مردم ایران، تحمیل کند، به سراغ روش‌های جدیدی رفته است. یکی از روش‌های اخیر که در چهارچوب عملیات روانی قابل دسته‌بندی است، انتشار بیانیه‌ای توسط ۱۴ نفر از عناصر ضدانقلاب داخل کشور است. 

در بیانیه‌ای که چند پیش با نام ۱۴ نفر از عناصر اپوزیسیون داخل کشور ازجمله افراد بدنامی مانند محمدنوری‌زاد، محمد ملکی، محمد مهدوی‌فر، هاشم خواستار در رسانه‌های بیگانه منتشر و مورد استقبال قرار گرفت، ضمن بیان تهمت‌های تکراری و وقیحانه به نظام جمهوری‌اسلامی، تغییر قانون اساسی و استعفای رهبر معظم انقلاب خواسته شده است! برخی از امضاکنندگان این بیانیه، علاوه بر داشتن سوابق فساد مالی، از نظر سیاسی نیز بسیار بدسابقه هستند؛ مانند نوری‌زاد که علاوه بر عضویت پسرش در گروهک تروریستی منافقین، بارها از این گروهک حمایت کرده است. یا «محمد ملکی» که علاوه بر ارتباط با سران و اعضای منافقین در دهه ۶۰ در اوج ترورهای منافقین، اکنون نیز از آنها حمایت می‌کند.

اما نکته قابل تأمل در این میان، حمایت جمعی از خائنان و دشمنان ملت ایران از بیانیه این افراد معلوم‌الحال است. در یکی از موارد «فرح پهلوی» بیوه شاه مخلوع چند روز پیش با انتشار بیانیه‌ای خطاب به زنانی که این بیانیه ضدایرانی را امضا کرده‌اند، از آنها تقدیر کرد و ادعا کرد: “مبارزه مداوم زنان توانمند کشورمان ایران برای بازگرداندن حقوق انسانی خود گویای این واقعیت است که بیش از نیمی از جمعیت کشورمان نه تنها هراسی از مبارزه برای دستیابی به آزادی و رفاه ندارد، بلکه هم‌صدا با مردان ملت بزرگ ایران، در خط مقدم مبارزه پیشگام و در برابر بی عدالتی ها همواره ایستاده است … من به آزادمنشی زنان کشورمان افتخار و شجاعت و شهامتشان را تحسین می‌کنم و مادرانه برایشان آرزوی ایرانی آزاد و آباد دارم.”

در کنار حمایت بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب از بیانیه‌ی مذکور، برخی از افراد نزدیک به گروهک تروریستی منافقین نیز از امضاکنندگان این بیانیه حمایت کرده‌اند. برای نمونه، «حسن اعتمادی» از عناصر اپوزیسیون فراری که پدر «رها اعتمادی» برنامه‌ساز شبکه‌های ضدانقلاب و شوهرخواهر «تقی شهرام» از چهره‌های اصلی گروهک تروریستی منافقین در دهه ۵۰ است و اکنون در شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» (به مدیریت شهرام همایون) برنامه دارد، نیز به حمایت از امضاکنندگان این نامه برخواست و آنان را افرادی آزادی‌خواه نامید. «حسن اعتمادی» که رابطه خوبی با «رضا پهلوی» نیز دارد، در عین حال تاکنون بارها از اقدامات گروهک تروریستی منافقین در خارج کشور حمایت کرده و سعی نمونه بر جنایات این گروهک بخصوص در دهه ۶۰ ماله بکشد.

«عبدالله مهتدی» از سرکرده‌های گروهک‌های تروریستی غرب کشور که دستش به خون ده‌ها تن از هموطنانمان آلوده است نیز از دیگر حامیان بیانیه موسوم به ۱۴ نفر بود. سرکرده گروهک کومله که چند سال پیش رسما و عملا از مبارزه با حکومت مرکزی ایران سخن گفته بود و ارتباط خود با رژیم صهیونیستی را علنی نموده بود، امضاکنندگان بیانیه مذکور را افرادی آزاده دانستند که او با آنها اهداف مشترکی دارد.

حمایت عناصر ضدانقلابِ تابلودار از سلطنت‌طلبان گرفته تا حامیان گروهک تروریستی منافقین و تجزیه‌طلبان از امضاکنندگان بیانیه‌های ضدایرانی به خوبی نشان دهنده ماهیت و اهداف این بیانیه‌های موهن و امضاکنندگان آن است. لذا به نظر می‌رسد دستگاه‌های ذی‌ربط بخصوص نهادهای امنیتی باید جلوی سواستفاده برخی افراد معلوم‌الحال از آزادی موجود در کشور را گرفته و با این عوامل مستقیم و غیرمستقیم بیگانه مطابق قانون برخورد کنند.

انتهای متن/

 

پس از آنکه دولت آمریکا از طریق فشار نظامی، سیاسی و حتی امنیتی و اکنون اقتصادی نمی‌توان خواسته‌های استعمارگرانه خود را به نظام جمهوری‌اسلامی و مردم ایران، تحمیل کند، به سراغ روش‌های جدیدی رفته است. یکی از روش‌های اخیر که در چهارچوب عملیات روانی قابل دسته‌بندی است، انتشار بیانیه‌ای توسط ۱۴ نفر از عناصر ضدانقلاب داخل کشور است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.45 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme