https://telegram.me/empireoflies
«علیرضا نوری‌زاده»

حمایت سعودی‌زاده از جنایت رژیم صهیونیستی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب ارتباط با دولت‌های غربی و حکومت‌های مرتجع عربی بخصوص رژیم سعودی در بین افکار عمومی ملت ایران بسیار منفور شده و به‌طور قطع یکی از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون نظام جمهوری‌اسلامی ایران است.

نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک پولهای بادآورده شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده و به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد، برای کسب منافع دست به هر کاری می‌زند و مانند آفتاب‌پرست‌ها رنگ عوض می‌کند. او که این روزها سرش شدیدا شلوغ شده، علاوه بر حمایت بی‌چون و چرا از اقدامات رژیم سعودی، جدیداً سعی می‌کند با تبلیغ به‌نفع رژیم صهیونیستی، از طریق پروپاگاندای رسانه‌ای شکست‌های این رژیم کودک‌کش را مخفی کند.چند شب

پیش، پس از حمله موشکی رژیم صهیونیستی به چند پایگاه نظامی در سوریه، نوری‌زاده از این حملات دفاع کرد و ادعا نمود که اسرائیل برای منافع خودش حق دارد حتی به مواضع ایران بیرون از مرزهای اسرائیل حمله کند! جالب اینجاست این مزدور عربستان همین حق را از ایران سلب می‌کند و همچون دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، حضور نظامی کشورمان در منطقه را تجاوز خطاب می‌نماید، اما حمله اسرائیل را حق!

در آفتاب‌پرست بودن نوری‌زاده همین بس که او تا چند سال پیش خود را طرفدار مردم فلسطین معرفی می‌کرد و از این طریق ژست حقوق‌بشری می‌گرفت، اما اکنون دیگر نمی‌توانند مکنونات قلبی خود را پنهان کند و علناً از رژیم‌های جنایتکار سعودی و اسرائیل حمایت می‌نماید.

انتهای متن/

«علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب ارتباط با دولت‌های غربی و حکومت‌های مرتجع عربی بخصوص رژیم سعودی در بین افکار عمومی ملت ایران بسیار منفور شده و به‌طور قطع یکی از بدنام‌ترین عناصر اپوزیسیون نظام جمهوری‌اسلامی ایران است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme