https://telegram.me/empireoflies
«علیرضا نوری‌زاده»

حمایت سعودی‌زاده از تجریه‌طلبان غرب کشور

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها همگان «علیرضا نوری‌زاده» را با نام «سعودی‌زاده» می‌شناسند؛ آنهم به سبب خدمات گسترده به رژیم آل‌سعود.
نوری‌زاده که شبکه «ایران فردا» را با دلارهای شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده، در طول سالهای اخیر به سخنگوی فارسی‌زبان دربار سعودی تبدیل شد و یک بار نبود که در انتقاد از آل‌سعود سخنی بر زبان بیاورد.
هنوز فراموش نکردیم که در ماجرای سال گذشته تعرض به دو نوجوان ایران در فرودگاه جده عربستان، توسط ماموران سعودی، نوری‌زاده از ماموران سعودی و رژیم آل‌سعود حمایت کرد و حجاج ایرانی را در وقوع اینگونه اتفاقات مقصر دانست.

این اپوزیسیون هزار رنگ که در طول ۳۸ سال گذشته بارها تغییر رنگ داده و در جریان‌های مختلف اپوزیسیون فعالیت کرده، سال گذشته در ماجرای فاجعه عظیم منا و مسجدالحرام هم به جای انتقاد از سعودی‌ها و مقصر دانستن آنها، حجاج ایرانی را عامل کشته‌شدن هزاران حاجی دانسته بود. موارد خیانت نوری‌زاده آنقدر زیاد است که قابل شمارش نیست …

در آخرین مورد از خیانت‌ها و وطن‌فروشی‌های نوری‌زاده، در شرایطی که استکبار جهانی از طریق رژیم صهیونیستی و رژیم آل‌سعود به‌دنبال تقویت گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب در مرزهای کشورمان با هدف تضعیف امنیت ایران اسلامی است، این ضدانقلابِ فراری در مصاحبه با وبسایت گروهک تجزیه‌طلب حزب دموکرات کردستان، از این گروهک حمایت کرد.

چند هفته پیش بود که «مصطفی هجری» سرکرده این گروهک مسلح و تجزیه‌طلب در مصاحبه‌ای به‌طور رسمی از کشورهای غربی و بخصوص رژیم صهیونیستی برای مبارزه با حکومت مرکزی ایران درخواست کمک تسلیحاتی و مالی کرده بود. او چند ماه پیش در بیانیه‌ای رسماً اعلام کرده بود که این گروهک تا رسیدن به اهدافش مشی مسلحانه علیه حکومت جمهوری‌اسلامی را در پیش خواهد گرفت.

«علیرضا نوری‌زاده» در مصاحبه مذکور فعالیت‌های مسلحانه گروهک دموکرات کردستان را در راستای گسترش دموکراسی در ایران دانسته(!!) و گفت: “… من حزب دمکرات کردستان را یکی از مهمترین سازمان‌های سیاسی ایران می‌دانم که با بیش از هفتاد سال مبارزه در صف اول نیروهای سیاسی ایران قرار دارد، من اعتقاد دارم که حزب دمکرات کردستان ایران در واقع فقط یک حزب معمولی نیست، حزب دمکرات کردستان ایران یک حزب محلی نیست، یک حزب بزرگ ایرانیست که به اعتقاد من در پروسه مبارزه برای دمکراسی در صف اول قرار دارد و طبیعتاً همیشه من نظرم به حزب یک نظر مثبت بوده و اقدامات حزب را همیـشه تأیید کردم …”
سعودی‌زاده عناصر گروهک دموکرات کردستان را افرادی فداکار دانست و با تایید همه فعالیت‌های آنها گفت: “… به نظر من اپوزیسیون اشتباه کرد و حزب دمکرات را نباید تنها گذاشت و باید با تمام نیرو در کنارش بود تا رژیم وادار به عقب‌نشینی شود … “
وی در تعریف و تمجید از این گروهک تجزیه‌طلب و مسلح که دستش به خون ده‌ها مرد و زن و کودک بیگناه ایرانی آلوده است، بیان کرد: “من همیشه حزب دمکرات کردستان را یک حزب حکیم و عاقل و با حساب و کتاب می‌دانم و فکر می‌کنم هیچ وقت وارد معرکه‌ای نمی‌شود که در آن بازنده شود و گمان می‌کنم حزب دمکرات بررسی‌های لازم را انجام داده و بر این باور است که از پس این خیزش برمی‌آید و مردم کردستان دیگر ساکت نخواهند نشست و سایر مردمان ایران و باز هم می‌گویم من دو حزب دمکرات کردستان ایران و کومله را فقط احزاب کرد نمی‌دانم من احزاب بزرگی می‌دانم که در مبارزه ملت ایران نقش پیشوا را دارند …”
«علیرضا نوری‌زاده» در پروژه رژیم سعوی و حامیان فرامنطقه‌اش در حمایت از گروه‌های مسلح و تجزیه‌طلب ایران، نقش واسطه را ایفا می‌کند.
انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها همگان «علیرضا نوری‌زاده» را با نام «سعودی‌زاده» می‌شناسند؛ آنهم به سبب خدمات گسترده به رژیم آل‌سعود. نوری‌زاده که شبکه «ایران فردا» را با دلارهای شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده، در طول سالهای اخیر به سخنگوی فارسی‌زبان دربار سعودی تبدیل شد و …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme