https://telegram.me/empireoflies

حمایت سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا از یک فراری + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، آلن ایر (Alan Eyre) سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در صفحه فیسبوک خود به بهانه روز جهانی کارگری عکس از منصور اصانلو را به عنوان Header قرار داد تا اینگونه با دخالتی آشکار در امور داخلی ایران از یک ضدانقلابی فراری حمایت کند.

منصور-اسانلو

آلن ایر عکس منصور اصانلو ضدانقلاب فراری را در صفحه فیسبوک خود قرار داد.

این سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا که مانند دولت مطبوع خود همواره سابقه دخالت در امور داخلی ایران را دارد، در پاسخ به انتقاد برخی از مخاطبین صفحه فیسبوک خود که دلیل انتشار عکس فردی بدنام مانند منصور اصانلو را جویا شده بودند، در پاسخی عجیب گفته است که امر یه معروف و نهی از منکر است(!)

حال با هم نگاهی به زندگی فردی می‌کنیم که سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار عکس او به قول خود خواسته امر به معروف و نهی از منکر کند:

گفتنی است، منصور اسانلو فردی است که در زمان حضور در ایران تنها یک راننده اتوبوس بود. اما پس از کلاه‌برداری و درگیری با مسئولان خود، همسر و فرزندان خود را در شرایط بد اقتصادی تنها گذاشت و به خارج از کشور گریخت.

اکنون خانواده این فرد در فقر زندگی می‌کنند و بدون حمایت اقوام و همسایگان توانایی ادامه زندگی را ندارد.

منصور اسانلو در خارج از کشور بدون توجه به آینده همسر و فرزندان خود برای اینکه منبع درآمدی داشته باشد با ادعای مبارزه با جمهوری اسلامی‌ایران، از کشورهای غربی پناهندگی سیاسی گرفت و با آنکه تنها دارای مدرک تحصیلی دیپلم است اما با حمایت کشورهای غربی در  گروهکی با عنوان “جبهه دموکراتیک ایران بدون مرز” مشغول به فعالیت است و روزگار می‌گذراند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. آقای اسانلو حتّی اگر مخالف جمهوری اسلام نباشد هم، انسان شریفی نیست. بلایی که او بر سر همسرش آورد و این زن بیچاره را رها نموده و گریخت عملی بسیار زشت و غیر انسانی است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme