https://telegram.me/empireoflies

حمایت منافقین از چاقوکش‌ها !! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، گروهک تروریستی منافقین که در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز در نزد ملت ایران منفورتر شده است، این روزها برای اعلام دمشنی و عناد خود با جمهوری اسلامی از هر روشی استفاده می‌کند.

این گروهک تروریستی که دستش به خون بیش از ۱۷ هزار مردم، زن، جوان و کودک ایرانی آغشته است، امروز در خبری مضحک با عنوان “گوشمالی دادن مزدوران بسیجی توسط جوانان منیریه تهران” سعی کرد اینگونه جلوه دهد که مردم ایران بر علیه جمهوری اسلامی بپا خواسته‌اند!

اما اگر به متن خبر خود سایت منافقین مراجعه کنیم، درمیابیم که ماجرا چیز دیگری است. سایت سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در ابتدای متن خبر خود که صحت آن نیز تکذیب نشده است!، گفته که جمعی از جوانان در محدوده منیریه تهران با تعدادی نیروی بسیجی درگیر شده‌اند و به شدت نیروهای بسیجی را “گوشمالی” داده‌اند.

سایت منافقین در ادامه خبر خود نوشته “… یکی از شاهدان گفت: جوانان قبل از ترک محل، یکی از بسیجیان را علاوه بر گوشمالی دادن، با ضربات چاقو به شدت مجروح کردند …” !!

با تایید خبر مذکور و استناد به متن خبر سایت منافقین، به نظر می‌رسد افرادی که جوان بسیجی را با “ضربات چاقو” “به شدت مجروح کردند”، چاقوکش‌های مورد حمایت منافقین بودند و نه مردم عادی. زیرا هر انسان عاقلی می‌داند که مردم عادی همراه با خود چاقو و قمه نگهداری و حمل نمی‌کنند و این دوستان “ارازل و اوباش” منافقین هستند که به قمه، شمشیر و چاقو مسلح هستند و می‌توانند افراد را “به شدت” مجروح کنند.

منافقین

حمایت سایت منافقین از ارازل و اوباش !

https://telegram.me/empireoflies

۱۲ دیدگاه

 1. ما برای وطن هزاران شهید دادیم و به زودی میهن خود را از شما آخوندهای مزدور پس میگیریم
  حتی اگر لازم باشد از روی جسدتان رد می‌شویم !!!!!!

 2. تو آدرس بده ما میآییم

 3. ببین رجوی ترسو…..بیا {…} !!!

 4. این بنده شیطا ن چقدر عقایدش با رجوی ملعون یکی است
  خداوند رحمان و رحیم هدایتگر شما باشد انشاالله

 5. منافین اگه دل در گرو ایران داشتند در خارج از کشور نبودن پس وقتی خارج ایران هستن زر زیادی نزنن لطفا

 6. جونم بهتون بگه رجویهای نا گرامی من بچه اردبیلم و شیعه مولا زهی خیال باطل اینجا عراق یا سوریه و افغانستان نیست ایران گورستان وهابیت و ملعونهایی مثل شماست کجای قرآن اومده مسلمان میتونه سر مسلمان دیگه رو ببره وحشیها

 7. عکس مربوط به مانور است ظاهرا در شهرستان زنجان یکی دوسال قبل برگزار شده.

 8. این زنیکه رو بایدزنده زنده اتیشش زد

 9. این که عکس مانور ما هستش یادش بخیر دو شب نخوابیدم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme