https://telegram.me/empireoflies

حمایت زن «ربع پهلوی» از کشف حجاب رضاخانی!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبرخلاف آنکه چند ماه «ربع پهلوی» در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود در صورت رسیدن به قدرت در ایران روش تند و خشن پدربزرگش را ادامه نخواهد داد، اما سخنان خود او و اطرافیانش چیز دیگری می‌گوید.

«یاسمین اعتمادی» زن «ربع پهلوی» که پس از ممانعت شوهرش از دامه شغلش بیشتر در خانه وقت خود را سپری می‌کند، چند روز پیش در سالروز کشف حجاب به دستور رضاشاه، بیانیه‌ای صادر کرد و از این اقدام وحشیانه، ضدزن و ضداسلامی رژیم پهلوی در سال ۱۳۱۴ حمایت کرد. اعتمادی که ارتباط نزدیکی با بهائیان دارد، ضمن تبریک گفتن این اقدام ضداسلامی «رضا پیرپنج»، آن را اقدامی برای «رهایی زنان ایرانی از بند حجاب اجباری» دانست!

زن «ربع پهلوی» که پیشتر هم از اقدامات «مسیح علینژاد» و کمپین‌های ضداسلامی و ضدحجاب «آزادی یواشکی» و «چهارشنبه‌های سفید» حمایت کرده و مدعی بود که حامی آزادی پوشش برای همه افراد است، در بیانیه اخیر خود اعتراف کرده که موافق برخورد خشن و تند با زنان محجبه در دوران رژیم پهلوی بوده است و اینگونه تناقض رفتاری و سخن خود را نشان داده است.

به عبارت دیگر، زن «ربع پهلوی» از سویی مخالف ترویج و دعوت به رعایت حجاب اسلامی و قانون کشور درباره حجاب است و آن را ضد حقوق‌بشر و آزادی افراد می‌داند، اما از سوی دیگر موافق کشیدن چادر از سر زنان ایرانی در دوره رژیم پهلوی و اجبار آنها به بی‌حجابی است، تا دشمنی خود و دیگر عناصر اپوزیسیون با مبانی اسلامی و اخلاقی را نشان دهد و ثابت کند که مشکل او و دیگر عناصر اپوزیسیون نه با اختیاری بودن حجاب، بلکه دشمنی با اساس این فریضه دینی و اخلاقی است.

با این اوصاف، اگر در خیال تصور کنیم که روزی «ربع پهلوی» و دیگر عناصر وابسته ضدانقلاب در ایران حاکم شوند، قطعا ماسک حقوق‌بشری خود را کنار زده و دشمنی خود با مبانی اسلامی را هویدا می‌کنند و مانند دوران «رضا قلدر» به مبارزه علنی با اسلامی می‌پردازند.

انتهای متن/

برخلاف آنکه چند ماه «ربع پهلوی» در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود در صورت رسیدن به قدرت در ایران روش تند و خشن پدربزرگش را ادامه نخواهد داد، اما سخنان خود او و اطرافیانش چیز دیگری می‌گوید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme