https://telegram.me/empireoflies

حمایت رسانه‌های دولتی از سخنان ضدایرانی ترامپ!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در طول سالهای اخیر بارها در مطالب مختلف درباره وابستگی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به دولت‌های غربی بخصوص آمریکا مطالب زیادی منتشر و مستندات بسیاری ارائه شد. رسانه‌هایی مانند «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «ایران وایر» و امثالهم که زیر نظر مستقیم سرویس جاسوسی آمریکا فعالیت می‌کنند و حقوق‌بگیر و پیشبرنده اهداف دولت آمریکا هستند، در سالهای اخیر بارها هویت ضدایرانی خود را نشان داده‌اند.

در یکی از آخرین موارد، رسانه‌های مذکور بدور از شئون رسانه‌ای و حتی رعایت ظاهری بی‌طرفی، علنا از مواضع رئیس جمهور آمریکا حمایت نمودند.

چند روز پیش دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور ایرانی در جمع دیپلمات‌های کشورمان در پاسخ به تهدیدات مقامات آمریکایی مبنی بر تحریم صادرات نفت ایران، خطاب به یانکی‌ها گفته بود: “جنگ با ایران، مادر جنگ‌ها و صلح با ایران، مادر صلح‌ها است … با دم شیر بازی نکنید، پشیمان کننده است”

روز بعد رئیس‌جمهور آمریکا با همان لحن متکبرانه و استکباری همیشگی مقامات آن کشور در توییتی نوشت: “دیگر هرگز امریکا را تهدید نکن که گرفتار عواقبى مى شوى که در تاریخ هم کمتر کسى آن را تجربه کرده است. ما دیگر آن کشوری نیستیم که حرف‌های جنون آمیز شما از خشونت و مرگ را تحمل کنیم. مواظب باش.”

«جان بولتون» دوست «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین که اکنون مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا است نیز به مقامات ایران هشدار داد در برابر ایالات متحده از زبان تهدید استفاده نکند!

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بخصوص نان‌خورهای دولت آمریکا با حمایت علنی از سخنان تهدیدآمیز ترامپ علیه ایران، از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا حمایت کردند تا بیش از گذشته ثابت کنند که صدای شیطان بزرگ و پیشبرنده اهداف آن هستند و نه دلسوز و حامی حقوق مردم ایران.

انتهای متن/

در طول سالهای اخیر بارها در مطالب مختلف درباره وابستگی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به دولت‌های غربی بخصوص آمریکا مطالب زیادی منتشر و مستندات بسیاری ارائه شد. رسانه‌هایی مانند «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «ایران وایر» و امثالهم که زیر نظر مستقیم سرویس جاسوسی آمریکا فعالیت می‌کنند و حقوق‌بگیر و پیشبرنده اهداف دولت آمریکا هستند، در سالهای اخیر بارها هویت ضدایرانی خود را نشان داده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme