https://telegram.me/empireoflies

حمایت رسانه‌های بیگانه از یک متجاوزِ آمریکایی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه جنجال‌تراشی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه علیه کشورمان، در روزهای اخیر رسانه‌های بیگانه از بازداشت یک آمریکایی در ایران به نام «مایکل وایت» خبر دادند. این آمریکایی که پیشتر سرباز ارتش آمریکا بود، در ایران به اتهام فساد اخلاقی بازداشت شد، اما رسانه‌های غربی مدعی شدند که او فردی بیگناه بوده که بدون هیچ جرمی زندانی شده است.

این در حالیست که دادستان مشهد درباره علت بازداشت «مایکل وایت» گفت: “این فرد شاکی خصوصی دارد”. وی در پاسخ به این سؤال که اتهام امنیتی متوجه این فرد نیست؟ گفت: “آنچه فعلاً محرز و مسلم است، این است که این فرد شاکی خصوصی دارد. پس از بازداشت مایکل وایت نظامی سابق امریکا در مشهد، موضوع بازداشت این فرد از طریق دفتر حفاظت منافع واشنگتن در تهران به اطلاع دولت امریکا رسید و دولت متبوع وی از همان ابتدای بازداشت در جریان این دستگیری قرار گرفته است.”

در جدیدترین تحقیقات درباره این سرباز آمریکایی مشخص شده که او پس از آمدن به ایران به‌بهانه ازدواج به یک دختر ایران،  با چند زن ارتباط جنسی داشته و وقتی این زنها حاضر به ادامه ارتباط با او نمی‌شوند، «مایکل وایت» صفحه‌ای در شبکههای اجتماعی تاسیس کرده و تصاویر ارتباط خود با یکی از این زنان را منتشر میکند. نکته مهمتر آن است که این سرباز آمریکایی مبتلا به بیماری ایدز بوده و با وجود اطلاع از ابتلاعش به این بیکاری، به ارتباط با افراد مختلف پرداخته و آنها را نیز مبتلا کرده است.

رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه در حالی در خبرهای خود به حمایت و مظلوم‌نمایی از این آمریکایی می‌پردازند و سعی می‌کنند فساد اخلاقی و تجاوزهایش را مخفی کنند که همین چند ماه پیش به بهانه انتشاری تصویری که معلوم نبود مربوط به چه زمان و مکانی است، ادعا کردند که اکثر زوار عراقی به بهانه زیارت با حضور در مشهد زنان را صیغه کرده و از آنها بهره جنسی می‌برند!

در حالی رسانه‌های غربی خواهان آزادی این مجرمِ متجاوز هستند که در موارد مشابه در کشورهای غربی اینچنین موجوداتی به ده‌ها سال زندان محکوم می‌شوند.

به نظر می‌رسد انجام اقدامات غیراختلاقی و تجاوز جنسی از سوی غربی‌ها بخصوص آمریکایی‌ها اشکالی ندارد و تنها برای دیگران ممنوع است.

انتهای پیام/

در ادامه جنجال‌تراشی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه علیه کشورمان، در روزهای اخیر رسانه‌های بیگانه از بازداشت یک آمریکایی در ایران به نام «مایکل وایت» خبر دادند. این آمریکایی که پیشتر سرباز ارتش آمریکا بود، در ایران به اتهام فساد اخلاقی بازداشت شد، اما رسانه‌های غربی مدعی شدند که او فردی بیگناه بوده که بدون هیچ جرمی زندانی شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme