https://telegram.me/empireoflies

حمایت ربع پهلوی از «مدعی دروغین» و بهت سلطنت‌طلب‌ها + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، ربع پهلوی فرزند آخرین شاه ایران که خود را پادشاه ایران می‌داند، در تاره‌ترین اقدام خود دست به اقدامی زده که حسابی طرفدارانش را دچار تعجب و شوک کرد. وی در نامه‌ای رسمی به بان کی مون دبیرکل سازمان ملل از او خواسته تا برای به اصطلاح آزادی محمدحسین کاظمینی بروجردی (مدعی دروغین ارتباط با امام زمان (ع)  اقدام کند. ربع پهلوی در کمال تعجب در این نامه می‌نویسد:

آقای بروجردی یک روحانی کاملا مورد احترام است که برای مدت زیادی مُبلِغ سکولاریسم (جدایی دین از سیاست) از داخل زندان بوده است(!)

نامه رضا ربع پهلوی به دبیرکل سازمان ملل.

نامه رضا ربع پهلوی به دبیرکل سازمان ملل.

ربع پهلوی در نامه خود وضعیت کنونی کاظمینی بروجردی را وخیم دانست و مدعی شده که او زیر شکنجه است. بازمانده آخرین شاه ایران که در این نامه خود را نماینده تمامی ایرانیانِ جهان معرفی کرده، به اصطلاح از جهانیان خواسته که نظام جمهوری اسلامی را برای آزادی زندانیان امنیتی و برهم زنندگان آرامش مردم و جامعه تحت فشار قرار دهند تا خودش بتواند سرانجام در ایران انتخابات به اصطلاح آزاد (مانند انتخابات دوران منحوس پهلوی!) برگزار کند.

البته از توهمات ربع پهلوی که ناشی از فشارها و شکست‌های پیاپی وی در طرح‌هایش است بگذریم، از آنجایی که دروغگو کم حافظه است باید پرسید جناب ربع پهلوی! شما که به اذعان خود و نزدیکانت به طرق مخفیانه با این شخص از زندان در ارتباطی و اخیرا نیز میزبان معاون این فرد (رویا عراقی) در کشور کانادا بوده‌ای، چگونه فردی که زیر شکنجه و حالش وخیم است با شما از داخل زندان صحبت می‌کند!؟ چگونه پای حمایت وزیر دفاع کانادا به عنوان کشوری که شدیدترین دشمنی‌ها را در چند سال اخیر نسبت به حقوق مردم ایران داشته، در فرار معاون کاظمینی بروجردی گشوده شد!؟ ارتباط شما با این فرد که شاگرد خلف سازمان موساد بوده از چه راهی انجام پذیرفته که تا این درجه خلاف واقع به شما خبر رسانده!؟ بهتر است هر کسی کمی در سخنان و دروغ‌پراکنی‌های خود دقت کند تا اینقدر دچار تناقص گفتار نشود !!

ربع پهلوی و رویا عراقی

ربع پهلوی و رویا عراقی

ربع پهلوی که ناگهان داعیه دفاع از اسلامش گل کرده، چگونه انتشار عکسی از دخترش در فیسبوک که اعلام همبستگی با رژیم جنایتکار اسراییل کرده را توجیه می‌کند!؟ مگر اینکه ارتباطی بین اصول و عقاید خاندان منحوس پهلوی و رژیم صهیونیستی و مدعیان دروغین باشد، که میدانیم هست.

درست در زمانی که مردم مسلمان و مظلوم غزه زیر بمباران جانیان اسرائیلی هستند، ایمان پهلوی دختر ربع پهلوی در صفحه فیسبوک خود با افتخار از این رژیم منحوس حمایت کرده و اعلام نمود که در کنار این جنایتکاران ایستاده است.

ایمان-پهلوی

گفتنی است، این اقدام ربع پهلوی از سوی سلطنت‌طلبان بی‌پاسخ نمانده و در روندی که از مدت‌ها پیش آغاز شده او را مورد نکوهش قرار داده‌اند و از ارتباط ربع پهلوی و فتنه‌گران گلایه کرده و در یک جمع‌بندی، ربع پهلوی را عامل ایجاد یاس و سرخوردگی خود می‌دانند. به نمونه‌ای از این اعتراضات که توسط فردی به نام  “شاهین سرتیپی”  که یکی از سلطنت‌طلبان شناخته شده است توجه کنید:

شاهین-سرتیپی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۵ دیدگاه

  1. من از طرفداران پادشاهی و مخالف جمهوری اسلامی بودم . اما باور کنید به خاطر همین رفتارهای رضا پهلوی از نظراتم برگشتم و گفتم وقتی خودش توخالیه من چرا خودمو به زحمت بندازم و از روزی هم که این تصمیم را گرفتم هم از لحاظ فکری و هم مالی تازه رنگ آسایش را دیدم .

    • از لحاظ مالی رو بیشتر توضیح بده که چه جوری به ارامش مالی رسیدی شاید من هم از نظرم برگشتم تا هم سعادتمند شوم هم به ارامش مالی فکری برسم

      • شما میتوانی از این به بعد مانند من فقط به زندگیت فکر کنی و کاری به این احمق و دارودستش نداشته باشی اونوقت خود به خود به آرامش مالی هم میرسی . منظورم اینه که اگر کمک مالی به این پست فطرتها میکنی بزاری کنار

  2. رضا پهلوی و مادرش مظهر فساد و کلاهبرداری هستند .

  3. این کاظیمینی بیشتر شبیه خاخام های اسراییلیه تا روحانیون … زمان محمد رضا پهلوی هم آخوندای درباری بودند و این هم از همان قماشه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme