https://telegram.me/empireoflies

حمایت رادیو فردا از محمد نوری‌زاد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمد نوری‌زاد، روزنامه‌نگار منتقد ایرانی، با انتشار فیلمی بر وب‌سایت «یوتیوب»، تجمعات و اعتراضات گروهی از فعالان حقوق بشر و کنشگران اجتماعی و سیاسی ایران را در برابر زندان اوین و بزرگراه چمران نشان داده است. در این تجمع علاوه بر کنشگران، نزدیکان و بستگان گروهی از زندانیان سیاسی نیز حضور داشته‌اند.

در این تجمع علاوه بر محمد نوری‌زاد، از جمله محمد ملکی، فعال حقوق بشر، نسرین ستوده، حقوقدان، مادر سعید زینالی، دانشجوی معترضی که سال‌هاست ناپدید شده، مادر امید علی‌شناس، فعال حقوق مدنی که در زندان است، شاگردان محمد علی طاهری، بنیانگذار «عرفان حلقه» که او نیز در زندان به سر می‌برد، نیز حضور داشتند.

در این تجمع به گفته آقای نوری‌زاد در فیس‌بوک خود نوشته است «با کمی فاصله از جمعیت ما، دو نفر از اعضای خانواده آقای هاشمی رفسنجانی ایستاده بودند. بانو عفت مرعشی همسرش، و فاطمه، دخترش. کمی بعد یاسر، پسر آقای رفسنجانی نیز آمد. اجازه گرفتم برای عکس. همسر آقای هاشمی گفت نه. اما فاطمه راضی اش کرد که: مادر عکس شما همه جا هست چرا اینجا نباشد».

خانواده هاشمی همواره وسیله ی هجمه علیه سیستم قضایی کشور را فراهم کرده اند و خود را آلت دست معاندین کرده اند.

انتهای پیام/رادیو دیروز

محمد نوری‌زاد، روزنامه‌نگار منتقد ایرانی، با انتشار فیلمی بر وب‌سایت «یوتیوب»، تجمعات و اعتراضات گروهی از فعالان حقوق بشر و کنشگران اجتماعی و سیاسی ایران را در برابر زندان اوین و بزرگراه چمران نشان داده است. در این تجمع علاوه بر کنشگران، نزدیکان و بستگان گروهی از زندانیان سیاسی نیز حضور داشته‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme