https://telegram.me/empireoflies

حمایت «رادیو فردا» از ادعاهای وزیر خارجه آل‌سعود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تاکنون بسیار نادر و بعید بوده که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با آنکه خود را حامی و دوست مردم ایران می‌دانند، اما از حقوق ملت ایران حمایت کنند. این رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری بخصوص آمریکا حتی به‌طور وقیحانه پا را فراتر گذاشته و از دشمنان ملت ایران نیز حمایت می‌کنند.

«رادیو فردا» وابسته به سرویس جاسوسی آمریکا (CIA) از رسانه‌هایی است که همواره یکی از پیشگامان دشمنی به ملت ایران بوده است.

در جدیدترین نمونه، رسانه آمریکایی مذکور که توسط جمعی از عناصر و مزدوران ایرانیِ حقوق‌بگیر دولت آمریکا اداره می‌شود، طی گزارشی به بازتاب ادعاهای ضد ایرانی «عادل الجبیر»، وزیر امور خارجه رژیم آل‌سعود پرداخت و جمهوری اسلامی ایران را به نقض حقوق‌بشر و قوانین بین‌المللی متهم کرد.

«رادیو فردا» در گزارشی با عنوان “عادل الجبیر: ایران به قوانین بین‌المللی احترام نمی‌گذارد” ، با متهم‌کردن کشورمان به حمایت از تروریست، نوشت: “… عادل الجبیر … گفت، وقتی ایران به حمایت های خوداز حکومت سوریه،حزب الله لنبان وشبه نظامیان حوثی‌ها ادامه می دهد، عملابه قوانین بین المللی احترام نمی گذارد … وزیر خارجه عربستان اظهار داشت: ما می بینیم ایران در سوریه دخالت می کند و از حزب الله لبنان و حوثی ها حمایت می کند و در عملیات هایی که امنیت ملی در منطقه را به مخاطره می‌اندازند نقش دارد … وی اضافه کرد: ما تغییری در سیاست‌های ایران مشاهده نمی‌کنیم و می‌بینیم که سلاح به بحرین، کویت و عربستان‌سعودی می‌فرستد. ایران می‌بایست تصمیم بگیرد که در حال جنگ است یا نه؟”

حمایت تلویحی «رادیو فردا» از سخنان وزیر خارجه رژیم سعودی در حالی است که این رادیوی آمریکایی مانند بسیاری دیگر از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، هیچ‌گاه از حمایت رژیم سعودی از تروریست‌های حاضر در منطقه چیزی نمی‌گوید.

این رادیو آمریکایی در تایید ادعاهی وزیر سعودی افزود: “عادل الجبیر تصریح کرد: اگر ایران در حال جنگ است و به قوانین بین المللی احترام نمی‌گذارد و در حال اجرای برنامه خود است، آنگاه این غیر ممکن است که بتوان با آن تعامل کرد … وزیر امور خارجه عربستان خواستار بازگشت ایران به خانواده جامعه بین‌المللی شد و گفت: ما امیدواریم ایران، کشور بزرگ و تاریخی با مردمانی بزرگ، قادر باشد که سیاست‌های خود را که ریشه در سال ۱۹۷۹ دارند تغییر دهد و به جامعه بین المللی بازگردد …”

«رادیو فردا» در حالی طی گزارش فوق، رژیم سعودی را حامی حقوق‌بشر و قوانین بین‌المللی معرفی کرده که هیچ‌گاه از جنایات این شجره منحوس بر حق ملت مظلوم یمن و بمباران روزانه شهروندان این کشور چیزی نمی‌گوید.

رسانه‌های بیگانه با وجود داعیه حمایت از حقوق‌بشر در سراسر دنیا و انتشار بی‌طرفانه اخبار، اما یا حملات رژیم سعودی به سلاح‌های غربی بخصوص آمریکایی به منازل، بیمارستان‌ها و مدارس یمن را سانسور می‌کنند، و یا به‌طور بسیاز جزئی به آنها می‌پردازند تا دروغ‌گویی خود را علنی کنند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تاکنون بسیار نادر و بعید بوده که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با آنکه خود را حامی و دوست مردم ایران می‌دانند، اما از حقوق ملت ایران حمایت کنند. این رسانه‌های وابسته به دولت‌های استکباری بخصوص آمریکا حتی به‌طور وقیحانه پا را فراتر گذاشته و از …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme