https://telegram.me/empireoflies

حمایت رادیو آمریکایی فردا از پروژه کشف حجاب

به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو فردا که با حمایت‌های مستقیم مالی دولت و کنگره آمریکا فعالیت می‌کند در خط مشترکی با بسیاری از رسانه‌های ضدانقلاب به پروژه ضدفرهنگی “آزادی یواشکی” با هدف ترویج بی‌حجابی و بی‌بند و باری در بین زنان و دختران ایرانی پیوست.

در جدیدترین برنامه “صدایی دیگر” رادیو فردا با اجرای مجری فمینیست رویا کریمی‌مجد به موضوع ایجاد صفحه فیسبوکی “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” پرداخت و با اعتراف به ایجاد این صفحه توسط مصی (مسیح) علی‌نژاد با او گفت‌وگو کرد تا اینگونه حمایت خود را از این فعالیت ضدفرهنگی نشان دهد.

مصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب لندن‌نشین که همواره کینه خود را نسبت به ارزش‌های اسلامی و انسانی نشان داده، در گفت‌وگو با رادیو فردا ضمن اینکه در ابتدا بیان نمود یک مبارز سیاسی نیست و تنها یک خبرنگار است، بدون اشاره به سابقه فعالیت‌های ضداسلامی و ضدانقلابی در دوران حضور در ایران و حتی دستگیری به سبب دیوارنویسی در سن ۱۹ سالگی، در ادامه در سخنانی سیاسی ادعا کرد: می‌خواستم با این کار آینه‌ای باشم برای زنان ایرانی که در سال‌های پس از انقلاب آزادی خود را از دست دادند! علی‌نژاد که در ابتدا ایجاد صفحه “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” را توسط خود تکذیب کرده بود، اکنون می‌گوید به دلیل استقبال مخاطبان صفحه مذکور را ایجاد کرده است.

حقیقت این است، مصی (مسیح) علی‌نژاد که پس از فتنه سال ۸۸ و به دنبال آن فرار از ایران به رسانه‌های ضدانقلاب پیوسته و مسئولیت پروژه بررسی وضعیت زندانیان سیاسی و امنیتی و همچنین افراد اعدامی‌ را بر عهده داشته، گویا پس از فروکش کردن آتش فتنه ۸۸ در ماموریتی جدید مسئولیت انجام پروژه ترویج بی‌حجابی و بی‌حیایی در بین زنان و دختران ایرانی را برعهده گرفته است.

پروژه‌ای که به نظر می‌رسد دارای پشتوانه‌‌ای سازمان‌یافته و قدرتمند است، به صورتی که خبر ایجاد کمپین “آزادی یواشکی زنان در ایران” به صورت عجیبی در بسیاری از رسانه‌های بیگانه مانند بی‌بی‌سی، رادیو فردا، صدای آمریکا، دویچه وله، من‌وتو و … و روزنامه‌های مطرح غربی مانند لوموند، نیویورک تایمز، اشپیگل، گاردین و … منتشر شده است. این حجم بازتاب بصورتی است که تنها از فردی مانند مصی (مسیح) علی‌نژاد برنمی‌آید.

گفتنی است، در پایان این برنامه “صدایی دیگر” رادیو فردا، مجری این برنامه از مخاطبان خواست نظر خود را درباره شیوه‌های مقابله با حجاب با آنها درمیان بگذارند تا اینگونه دشمنی و ضدیت خود را با ارزش‌های اسلامی بیش از پیش افشا کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme