https://telegram.me/empireoflies

حمایت دولت آلمان از منافقین

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دادستان‌های فدرال آلمان روز جمعه ۲۰ فروردین اعلام کرده‌اند که کیفرخواست علیه دو نفر که به جاسوسی برای سازمان‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران متهم شده‌اند روز سوم فروردین به دادگاهی در برلین ارائه شده است. این دو متهم در بازداشت پلیس آلمان هستند.

اسم کامل این دو نفر که با نام‌های میثم پ. و سعید ر. معرفی شده‌اند، به دلیل قوانین حفاظت از حریم خصوصی در آلمان اعلام نشده است. دادستانی آلمان می‌گوید این دو متهم زمانی از اعضای سازمان مجاهدین خلق بوده‌اند.

بنا بر اتهام‌های وارده میثم.پ تا اوایل سال ۲۰۱۳ و سعید ر. تا اواسط تابستان سال ۲۰۱۴ برای سرویس‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران کار می‌کرده‌اند. این دو نفر به جمع‌آوری اطلاعات اعضای سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت در آلمان و کشورهای دیگر اتحادیه اروپا متهم شده‌اند.

البته باید یاد آوری نمود که در روز های اخیر اخباری منتشر شد که حدود ۵۰ نفر از مخالفان جمهوری اسلامی در اقدامی متحد قصد دارند برای برنامه ریزی در خصوص اقدامات ضد ایرانی در برلین آلمان جلسه ای برگزار کنند که اطلاعات جدید نشان می دهد این جلسه تا کنون تشکیل نشده است .البته این جلسه بدون حمایت دولت آلمان نمی تواند در پایتخت این کشور تشکیل شود و دولت های اروپایی همواره مشی خود را در حمایت از کروه های مخالف دولت ایران قرار داده اند و حتی ابایی از حمایت این گونه گروه های تروریستی مثل منافقین هم ندارند ولی جالب و تاسف برانگیز این است که این دولت ها در فردای توافق هسته ای اعلام کردند که دیگر از گروه های مخالف حکومت ایران حمایت نخواهند کرد ولی در حال حاضر نه تنها از این حمایت ها دست برنداشته اند بلکه اقدامات خصمانه دیگری من جمله دستگیری شهروندان ایرانی به بهانه های واهی نیز در برنامه های خود دارند تا بتوانند دولت ایران را برای اطاعت از خواسته های نامشروع خود مجاب کند.

لازم به یاد آوریست دولت آلمان حدود بیست سال پیش در جریان ترور چند تن از اعضای فرقه دموکرات کردستان در رستوران  میکونوس آلمان سران جمهوری اسلامی را متهم به دخالت در این ترور نمود که در پی این اتهام روابط دو کشور چالش های زیادی پشت سر نهاد .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme