https://telegram.me/empireoflies

حمایت دوباره یک وطن‌فروش از تشدید تحریم علیه ایران

اختصاصیبه گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» که دوست دارد او را به اسم «سیاوش» صدا کنند، یکی از هزاران عنصر اپوزیسیون و مزدور سرویس‌های جاسوسی غربی است که در سالهای اخیر در کنار دشمنان ملت ایران ایستاده است.

این اپوزیسیون فراری که یکی از طرفداران پرپاقرض رئیس جمهور جدید آمریکا و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است، سابقه طولانی همکاری نزدیک با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد. وی در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترقیب می‌کرد.

«امیرعباس فخرآور» که ادعا کرده از سال ۱۳۷۱ و حتی در دوران دانش‌آموزی فعالیت‌های ضد جمهوری‌اسلامی داشته، اما بر اساس افشاگری «احمد باطبی» دیگر اپوزیسیون ساکن آمریکا، به‌دلیل مزاحمت و تعرض به دختران و کلاهبرداری از دانشجویان از دانشگاه اخراج شد و با قاچاقچیان عتیقه همکاری داشت.

فخرآور که یکی از عوامل فتنه کوی دانشگاه تهران در تیرماه سال ۱۳۷۸ بود، با همکاری عناصر ضدانقلاب از کشور گریخت و به دبی رفت و از آنجا به وسیله «ریچارد پرل» سیاست‌مدار آمریکایی به آمریکا گریخت، تا ارتباط او با سرویس‌های جاسوسی آمریکایی در دوران حضورش در ایران افشا شود. وی بعدها اعتراف کرد که برخی نمایندگان کنگره آمریکا با حمایت از او به دنبال فشار به جمهوری‌اسلامی بودند و او رسماً مزدور بودن خود را اعلام کرده است.

«امیرعباس فخرآور» که مدعی‌ست پدرش خواهرزاده «رضا میرپنج» است، با فریبکاری و چاپلوسی توانسته رابطه نزدیکی با لابی‌های صهیونیستی و جمهوری‌خواهان کنگره و جناح نئوکان آمریکا برقرار کند و همواره در جلساتی آنها شرکت کرده و با انتشار عکس‌های خود با نمایندگان کنگره آمریکا، سعی می‌کند خود را فردی مهم جلوه دهد.

این اپوزیسیون صهیونیست که رابطه بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی دارد، بارها با سفر به سرزمین‌های اشغالی، ماموریت‌هایی از موساد جهت تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران گرفته است.

«امیرعباس فخرآور» در ایام فتنه88 برای درخواست کمک از صهیونیستها به اسرائیل سفر کرد.

«امیرعباس فخرآور» در ایام فتنه۸۸ برای درخواست کمک از صهیونیستها به اسرائیل سفر کرد.

فخرآور در آخرین ماموریتش از سوی دستگاه‌های امنیتی آمریکا و اسرائیل، با نوشتن کتابی سراسر دروغ درباره انقلاب‌اسلامی و سران جمهوری‌اسلامی، مدعی شده که انقلاب‌اسلامی با هدایت سرویس‌های جاسوسی شوروی به‌وقوع پیوسته است! این ادعاهای فخرآور آنقدر مضحک بوده که حتی اعتراض بسیاری از اپوزیسیون خارج‌نشین را در پی داشته و او را فردی کلاه‌بردار و دروغگو نامیده‌اند و با وجود تبلیغات گسترده رسانه‌های خارچی و ضدانقلاب، نتوانسته دروغ‌نامه‌اش را پخش کند.

«پسر متوهم سیا» با آنکه ادعا دارد کتاب مذکور را بر اساس اسناد واقعی نوشته، اما هیچ‌گاه اسناد را نشان نداده است. زمانی دروغ‌های این مزدور بیشتر هویدا شد که او در ماه‌های گذشته با افتخار عکسی از خود و «اشتون کارتر» وزیر جنگ آمریکا و «جیمز کلپر» رییس سازمان امنیت ملی ایالات متحده، در مهمانی ویژه سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا منتشر کرد و اذعان نمود که با مقامات امنیتی و جاسوسی آمریکا درباره ایران و طرح‌های آینده سخن گفته است.

تقدیر «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا از خدمات فخرآور

تقدیر «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا از خدمات فخرآور

او پیشتر با افراد ضدایرانی از جمله برخی از مقامات رژیم صهیونیستی، دولت‌مردان و سناتورهای کنگره آمریکا و سران رژیم آل‌سعود عکس یادگاری گرفته و با افتخار منتشر کرده بود.

پس از روی کار آمدن «دونالد ترامپ» و قدرت‌گرفتن دوباره جمهوری‌خواهان در آمریکا، فخرآور هم در بین دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا از وضعیت بهتری برخوردار باشد و بتواند به نان و نوایی برسد.

«امیرعباس فخرآور» که پیشتر به صراحت از تحریم اقتصادی مردم ایران و حتی حمله نظامی به کشورمان دفاع کرده بود، در روزهای اخیر با سفر به شهرهای نیویورک و واشینگتون با برخی از مسئولان آمریکایی از جمله اعضای کمیسیون سیاست خارجی کنگره آمریکا دیدار کرد تا مانند رویه خائنانه گذشته‌اش، به مقامات آمریکایی برای راه‌های جدید برای تحریم‌های ضد ملت و دولت ایران مشاوره دهد.

فخرآور از این فرصت استفاده کرد و با سخنرانی درباره پشت‌پرده شبکه‌های «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» به‌عنوان دو رسانه دولتی دولت آمریکا که هنوز در اختیار طرفداران حزب دموکرات آمریکا است، از سناتورهای آمریکایی خواست تا با یک خانه‌تکانی اساسی، مدیریت این دو شبکه دولتی را به او و دیگر عناصر اپوزیسیون نزدیک به حزب جمهوری‌خواه بسپارند تا آنها به اقدامات خائنانه خود ادامه دهند.

تصویر از صفحه فیسبوک فخرآور

فخرآور که به‌دنبال بدست آوردن هرچند جایگاهی کوچک در دولت ترامپ است، چندی پیش در صفحه فیسبوکش نوشت: “بی‌بی‌سی، سی‌ان‌ان و دیگر رسانه‌های چپگرای دموکرات که حاضر به پذیرش نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نیستند با دروغ‌پراکنی و شیطنت تلاش می‌کنند وجهه رییس‌جمهور منتخب و تیم وی را خراب کنند.”

این عنصر ضدانقلاب که بسیار سعی دارد خود را مهمترین مخالفت جمهوری‌اسلامی ایران معرفی کند، این روزهای سخت در تلاش است تا از آب گل‌آلود صحنه سیاسی آمریکا استفاده کرد و با گرفتن دو رسانه دولتی مذکور، برای خود و اطرافیانش کاسبی جدید فراهم کند.

انتهای پیام/

این اپوزیسیون فراری که یکی از طرفداران پرپاقرض رئیس جمهور جدید آمریکا و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است، سابقه طولانی همکاری نزدیک با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد. وی در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به تشدید تحریم‌های ضدایرانی ترقیب می‌کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme