https://telegram.me/empireoflies

حمایت دلقک اپوزیسیون از استقلال کردستان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ماجرای استقلال کردستان و هم پرسی روز گذشته در بخش های شمالی کشور عراق بسیاری از ضد انقلاب را به تکاپو انداخته که در این فرصت مناسب عقده های و سرشکستگی های خود را بروز دهند و با این خطر که در اندازه های امینت ملی ایران و تمامیت ارضی آن بروز نموده است خوشحالی خود را بیان دارند.

رسانه های فارسی زبان بیگانه که در چند هفته اخیر سنگ تمام گذاشتند و مداوم برنامه های زنده از کردستان عراق پخش می کردند و با این کار از عمق وجود خود به تجزیه ایران درآینده نزدیک  نیشخند می زدند.

از جمله افرادی که در این راه ابراز شادمانی می کرده سید محمد حسینی است که از مجریان سابق رسانه ملی  و اینک در آمریکا به سر می برد. وی یک شبکه رادیویی را اداره می کند که در آن برنامه هاای تحت عنوان شب بخیر ایران که به قول خود یک برنامه عرفانی- سیاسی است پخش می شود و در این برنامه طرفداران خود را ری استارتی ها می نامد.

وی در چند ماه اخیر با اغفال برخی از جوانان در ایران توانست در یک شب چند ترقه در نقاط بیابانی و مکان های غیر مسکونی منفجر کند و با انتشار فیلم های آن این گونه وانمود کند که طرفداران زیادی دارد که تنها مایه خنده ملت ایران شد.

وی که احساس می کند در میان اپوزیسیون ایران از جایگاه والایی برخوردار است در برخی موارد دیده شده که به سلطنت طلبان و حامیانشان فحاشی می کند تا بتواند خودی هم نشان دهد.

وی در جریان استقلال اقلیم کردستان که آن هم زور آزمایی بیش نیست از استقلال این منطقه از شمال عراق حمایت کرده و احتمالا به این جهت در این خصوص اظهار نظر کرده که خود را فردی صوفی مسلک میداند و از طرفی پایگاه اجتماعی صوفیان نیز در مناطق کردستان واقع شده و صوفیان نیز همواره با کردها ادعای مستقل بودن کردستان را دارند.

سایت ها و شبکه های اجتماعی کردستان عراق که در دست شاخه مسعود بارزانی است از حمایت وی از استقلال کردستان عراق تقدیر نموده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme