https://telegram.me/empireoflies

حمایت دشمنان ایران از بیانیه کذایی + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بیانیه‌ای که چند هفته پیش با نام ۱۴ نفر از عناصر اپوزیسیون داخل کشور مانند محمدنوری‌زاد، محمد ملکی، محمد مهدوی‌فر و هاشم خواستار منتشر شد، به‌طور گسترده در رسانه‌های بیگانه منتشر شد و مورد استقبال قرار گرفت. در این بیانیه موهن، ضمن بیان تهمت‌های تکراری علیه نظام جمهوری‌اسلامی، وقیحانه درخواست تغییر قانون اساسی و استعفای رهبر انقلاب داده شده است!

برخی از امضاکنندگان این بیانیه، علاوه بر داشتن سوابق فساد مالی و اخلاقی، از نظر سیاسی نیز بسیار بدسابقه هستند. مانند «محمد نوری‌زاد» که علاوه بر عضویت پسرش در گروهک تروریستی منافقین، بارها از این گروهک حمایت کرده است. یا «محمد ملکی» که علاوه بر ارتباط با سران و اعضای منافقین در دهه ۶۰ و در اوج ترورهای منافقین، اکنون نیز از آنها حمایت می‌کند و وبسایت منافقین که سخنان او را همیشه منتشر می‌کنند. همچنین تعدادی دیگر از امضاکنندگان بیانیه مذکور مانند «جواد لعل محمدی» دارای ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم با عناصر گروهک تروریستی منافقین هستند و یا از آنها حمایت کرده و سعی در تطهیر جنایات این گروهک آدمکش داشته و دارند.

اما نکته قابل تأمل در این میان، حمایت گسترده رسانه‌های وابسته به دشمنان ملت ایران مانند رسانه‌های سعودی، گروهک منافقین و گروهک‌های تجزیه‌طلب از بیانیه مذکور و امضاکنندگان آن است. اینگونه اقدامات به خوبی نشان‌دهنده آن است که انتشار بیانیه‌های موهن مانند مورد اخیر، قطعا با حمایت دولت‌های متخاصم مانند آمریکا، سعودی و رژیم صهیونیستی بوده است و رسانه‌هایشان را در خدمت تبلیغ این بیانیه قرار داده‌اند.

در ذیل تصویر تعدادی از رسانه‌های معلوم‌الحالی که به حمایت از امضاکنندگان بیانیه موهن پرداختن آمده است:

وبسایت «صدای آمریکا» که به مواضع ضدایرانی و «تریبون ترامپ» معروف است، به طور گسترده به پوشش خبر انتشار بیانیه مذکور پرداخت.

وبسایت رسمی گروهک تروریستی منافقین، ضمن حمایت از بیانیه مذکور،به طور گسترده به پوشش سخنان و اقدامات «محمد ملکی» از امضاکنندگان بیانیه مذکور می‌پردازد.

حمایت «آژانس ایران خبر» وابسته به گروهک منافقین از امضاکنندگان بیانیه مذکور.

حمایت وبسایت موسسه براندازی «توانا» از بیانیه مذکور و امضاکنندگان آن. مدیر این موسسه «مریم معمارصادقی» بهایی است که به اذعان خود سالانه صدها هزار دلار از دولت آمریکا و دیگر دولتهای اروپایی برای تبلیغات علیه حکومت ایران پول می‌گیرد.

حمایت رادیو از اسرائیل امضاکنندگان نامه موهن

حمایت وبسایت حامی تجزیه‌طلبی از امضاکنندگان بیانیه مذکور

حمایت وبسایت منتسب به منافقین از بیانیه مذکور و امضاکنندگانش

حمایت وبسایت نزدیک به گروه‌های تجزیه‌طلب از امضاکنندگان نامه مذکور

حمایت وبسایت کلمه، وابسته به رژیم سعودی از بیانیه مذکور

حمایت وبسایت رسانه دولت سعودی از امضاکنندگان بیانیه مذکور

حمایت وبسایت گروهک منافقین از امضاکنندگان بیانیه موهن

 

انتهای متن/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme