https://telegram.me/empireoflies

حمایت خواننده ضدانقلاب از تمامیت ارضی ایران و ادامه سکوت وطن‌فروشان لندن‌نشین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای گذشته محسن نامجو خواننده ضدانقلاب که در کانادا ساکن است در یک همایش گفت: اگر جنگ شود، برای دفاع از کشورش به ایران برمی گردد.

وی گفت: «اگر خدای ناکرده جنگی آغاز شود من بی‌وطن که هیچ‌وقت داعیه‌ی مردمی بودن نداشته‌ام، به ایران برخواهم گشت تا از وطن دفاع کنم. سربازی هم رفته‌ام، کار با ژ۳ را بلدم.»

این مطلب با واکنش‌های مختلفی مواجه شد، تا آنجایی که برخی‌ها عده‌ای را که هنوز در داخل کشور حضور دارند و از منافع کشور بهره می‌برند ولی علیه مردم ایران لجن‌پراکنی می‌کنند، مورد سرزنش خود قرار دادند.

علی علیزاده تحلیل‌گر مسائل سیاسی با اشاره به این موضوع، به خبرنگاران رسانه‌های فارسی‎زبان بیگانه مانند بی‌بی‌سی، من و تو و ایران اینترنشنال که در حال وطن‌فروشی هستند کنایه‌ای و نوشت: “محسن نامجو چند سال پیش از موضع روشنفکری انتزاعی خواست به وطنش پشت کند و خواند «دور ایرانو خط بکش». ولی واقعیت دشمنان ایران را که دید به مردم وطنش برگشت و آماده جنگ هم شد. آقایان و خانمهای ایران_اینترنشنال، منوتو، BBC. از نامجو بیاموزید. اجنبی را رها کنید. به مردم وطنتان بازگردید”

گفتنی است، محسن نامجو پس از آنکه در فتنه ۸۸ با حمایت رسانه‌ای سایت‌های ضد انقلاب چون کلمه و جرس و رادیو فردا و صدای آمریکا و … در کنار گلشیفته فرهانی، فعالیت تخریبی خود علیه اعتقادات دینی مردم و نظام سیاسی جمهوری اسلامی را پررنگ‎تر کرده بود، در یکی از کنسرت‌های خود و در رویکردی مشابه به اعتقادات مذهبی شیعیان توهینی بی شرمانه می‌کند تا روح بیمار و فکر علیلش را به طور کامل به نمایش و قضاوت عموم ایرانیان مسلمان بگذارد.
همچنین وی در سال‌های گذشته پس از انتشار آلبوم جدید محسن نامجو خواننده ضدانقلاب و وجود قطعه‌ای در آن به نام “رضاخان”، برخی از گروه‌ها و چهره‌های سلطنت‌طلب نسبت به عمل این خواننده سکولار و ضددین اعتراض‌های شدیدی انجام دادند.
بیشتر بخوانید
مخالفان آهنگ “رضا خان” محسن نامجو مدعی شدند او در این آهنگ به رضا شاه توهین کرده است. همچنین سلطنت‌طلب‌ها از شبکه صدای آمریکا (VOA) به سبب حمایت از محسن نامجو به شدت انتقاد کردند.

انتهای پیام/

در روزهای گذشته محسن نامجو خواننده ضدانقلاب که در کانادا ساکن است در یک همایش گفت: اگر جنگ شود، برای دفاع از کشورش به ایران برمی گردد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.5 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme