https://telegram.me/empireoflies

حمایت خبرنگار VOA از اقدام مسلحانه در تهران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته پس از اعدام سه نفر از عناصر گروهک‌های تروریستی بخصوص «رامین حسین پناهی» از اعضای گروهک تجزیه‌طلب و تروریستی کومله، بسیاری از رسانه‌های ضدانقلاب و عواملشان از این افراد حمایت کردند و آنها را بیگناه و حتی فعال حقوق‌بشر نامیدند!

در این بین «علی جوانمردی» خبرنگار شبکه «صدای آمریکا» که به‌طور خانوادگی دارای سابقه تجزیه‌طلبی است، با حمایت از تروریست‌های اعدام شده، آنها را افرادی بیگناه نامید و ادعا کرد که حکومت ایران این افراد را در پاسخ به حملات موشکی اسرائیل به پایگاه‌های نظامی در سوریه اعدام کرده و به‌نوعی ضعیف‌کشی کرده است!

این خبرنگار فراری که تا چندی پیش منکر مسلح بودن گروهک‌های تجزیه‌طلب مانند کومله و حزب دموکرات میشد، پس از افشای استفاده از سلاح توسط این گروه‌ها علیه مردم مناطق کردنشین ایران، در توجیه استفاده از سلاح توسط این گروهک‌ها، به دروغ مدعی شد: “طبق قانون حق دفاع مشروع، وقتی حکومت در سال ۸۸ در برابر مطالبه آرای مردمی به روی انها اسلحه کشید و با گلوله جواب مردم را داد(!)، ما نیز حق داشتیم از خود دفاع کنیم. حق دفاع مشروع از هر طریقی است که حق شما را پایمال می‌کند و این حق در تمام جهان به رسمیت شناخته شده(!)”

جوانمردی که داماد «حسن شرفی» از سران گروهک حزب دموکرات کردستان نیز است، با حمایت و تبلیغ استفاده از سلاح حتی در تهران، با تکرار سخنان تروریست‌ها پیش از شروع منازعه سوریه، گفت: “این حق دفاع مشروع در برابر حکومت به زودی در تهران هم محقق می‌شود. اگر سلاح داشته باشید یا چاقو یا چوب به هر نحوی می‌توانید از خودتان دفاع کنید …”

این خبرنگار «صدای آمریکا» در حالی ادعای کرد که گروهک‌هایی مانند کومله و حزب دموکرات در صورت برداشته شدن فضای امنیتی و فرصت به آنها برای شرکت آزاد در انتخابات حاضرند سلاح خود را بر زمین بگذارند، که در مرامنامه و قوانین داخلی این گروهک‌ها هیچ نامی از ایران نیامده و آنها اساسا خود را ایرانی نمی‌دانند. وی در حالی جمهوری‌اسلامی را دلیل سلاح به دست گرفتن گروهک‌های کومله و حزب دموکرات می‌داند که فعالیت‌های مسلحانه این گروهک‌ها از پیش از انقلاب اسلامی آغاز شده بود.

این سخنان از سوی این خبرنگار ضدانقلاب در حالی مطرح شده که از سویی برخی عناصر اپوزیسیون مانند فخرآور تا رسانه‌های وابسته به رژیم سعودی مانند شبکه کلمه بارها از دست به اسلحه شدن و به‌عبارتی دیگر سوریه‌سازی ایران سخن گفته‌اند.

 

انتهای متن/

در روزهای گذشته پس از اعدام سه نفر از عناصر گروهک‌های تروریستی بخصوص «رامین حسین پناهی» از اعضای گروهک تجزیه‌طلب و تروریستی کومله، بسیاری از رسانه‌های ضدانقلاب و عواملشان از این افراد حمایت کردند و آنها را بیگناه و حتی فعال حقوق‌بشر نامیدند!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme