https://telegram.me/empireoflies

حمایت تمام قد شهرام همایون از رفع حصر سران فتنه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی تلاش مجدد حامیان فتنه درباره موضوع رفع حصر و سیاه نمایی درباره شرایط نگهداری سران فتنه که شرایط محیطی بدی را یم گذرانند یک بار دیگر با چراغ سبز برخی از مسئولین داخلی موضوع حصر یکی از سران فتنه به بحث این روز های مردم در شبکه های اجتماعی بدل شده است.

همچنان که انتظار می رفت سیاه نمایی درباره شرایط نگهداری سران فتنه مطابق روال گذشته در دستور کار رسانه های معاند و وابسته به جریان فتنه قرار گرفت. در همین رابطه برخی از ضد انقلاب به بهانه نبود حقوق شهروندی و همچنین تحت فشار قرار دادن حکومت اسلامی و مجاب نمودن ارگان های بین المللی حقوق بشر برای فشار بر ایران برای اجرای دستورات فراقانونی این نهاد ها از هفته پیش کمر همت بر این بسته اند که خود را حام یاین فتنه گران قرار دهند.

از جمله این افراد شهرام همایون است که مدیریت یک تلویزیون ورشکسته را در لس آنجل آمریکا بر عهده دارد. شهرام همایون که این روز ها درگیر جدل با دیگر اعضای سلطنت طلب مقیم آمریکا برای کسب قدرت است و سرو صداهای وی برای افشاگری و رو کم کنی از دیگر تلویزیون های سلطنت طلب مقیم لس آن جلس وی را تا دم خیمه فرح پهلوی کشیده است چند روز پیش در پی فضا سازی های ضد انقلاب برای آزادی سران فتنه از یکی از این سران فتنه حمایت نمود و تاکید کرد که از ابتدا از وی حمایت می کرده و هم اکنون نیز وی را تنها کسی می داند که به توسعه دموکراسی در ایران می تواند کمک کند.

این گونه حمایت این ضد انقلاب نشاندار و کسی که در ایران در اوایل دهه هفتاد به کلاه برداری و مفاسد متععد متهم است از سران فتنه می تواند بهترین دلیل برای باطل بودن ادعای این گونه افراد در جریانات ۸۸ و بعد از آن و حامیان سیاسی آنها باشد که چرا این افراد را نمی تواند در ادعایشان که حمایت از مردم و دموکراسی خواهی را سرلوحه خود قرار داده اند را باور نمود.

امثال شهرام همایون بارها ثابت نموده اند که به کمتر از جنگ و خون ریزی در ایران و جنگ داخلی راضی نیستند و در حمایت آنها از سران فتنه نیز همبن بس که تنها از آنها برای رسیدن به اهداف خبیث خود استفاده خواهند نمود و بعد از آن تمامی کسانی را که در این راه فدا نموده اند را مانند موشی که از خمره روغن بیرون می کنند به زباله دان می اندازند.

ولی افسوس که این سران نادان فتنه نه در سال ۸۸ و نه هم اکنون هیچ گاه نتوانسته اند این موضوع را به درستی درک کنند که چرا بزرگان انقلاب آنها را به مرز بندی با دشمنان نصیحت می کردند و تاکید داشتند که خود را از منجلاب حمایت ضد انقلاب به بیرون بکشند و از آنها اعلام تبری کنند.

این واقعیت ها هم اکنون بعد از ۸ سال هم چنان در جلوی چشم سران فتنه است ولی آنها نمی بینند و همچنان در آستانه ۸۰ سالگی امیدشان به حمایت ضد انقلاب برای بیرون آمدن از حصر و شروع دوباره فتنه گری هایشان است.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme