https://telegram.me/empireoflies

حمایت تمام قد تحلیل‎گر BBC از سپاه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شب گذشته پس از سخنرانی ترامپ درباره توافق هسته ای و حمله به سپاه پاسداران، وزارت دارایی آمریکا در اطلاعیه ای، این نهاد انقلاب اسلامی را به دلیل حمایت از «گروه های تروریستی» در فهرست تحریم ها قرار داد.

حدود دو ماه پیش استراتژی جدید آمریکا درباره ایران به رئیس جمهور این کشور ارائه شد، این استراتژی بلندپایه ترین توسط مشاوران ارشد دونالد ترامپ تهیه شده است. اگرچه هنوز اطلاعات کاملی درباره جزئیات استراتژی منتشر نشده اما گفته می شود بر اساس استراتژی تازه آمریکا، ایران عامل اصلی مشکلات در خاورمیانه عنوان شده و بایستی مهار شود.

سخنان نابخردانه دونالد ترامپ بر علیه برجام سپاه از دیشب واکنش های زیادی را در پی داشته تا جایی که عمده افراد ضد انقلاب هم در رسانه های فارسی زبان بر علیه وی موضع گرفته اند.

مثلا علی علیزاده تحلیل گر بی بی سی فارسی که برخی وی را عامل برخی دولتی ها در لندن می دانند و می گویند نباید اظهارات وی را زیاد جدی گرفت در خصوص اظهارات ترامپ راجع به سپاه نتوانست سکوت کند و در این خصوص گفت:” تازه میفهمم چرا اپوزیسیون و امثال BBC بیست سال روی تضعیف مشروعیت و کاهش محبوبیت سپاه تمرکز کردند. برای روزی مثل امروز فضاسازی میکردند”.

وی به رسانه متبوع خود حمله می کند تا نشان دهد این رسانه های غربی تا چه حد می توانند در پس برنامه های عوام فریبانه خود هدفی دراز مدت برای فریب افکار عمومی را دنبال نمایند.

وی در ادامه در تمجید از سپاه پاسداران نوشته :”آنها میخواهند فراموش کنی که سپاه تنها نیروی دویست سال گذشته ایران است که قهرمانانه جنگید ولی نگذاشت یک وجب از خاک این سرزمین از دست برود.” و تاکید دارد که در دوران حکومت نامشروع پهلوی پدر کل ایران ٢۴ ساعته اشغال شد. و در حکومت کودتای پهلوی پسر، کل ایران حیاط خلوت ارتش آمریکا بود، بحرین را هم که دزدیدند.

علیزاده در ادامه در جواب کسانی که وی را مزدور و وطن فروش و بوقلمون صفت می دانند می گوید:”نقد ما به سپاه در سیاست داخلی، نزاع درون خانوادگیست. در مقابل دشمنان بیگانه اما سپاه یعنی مهمترین نیروی دفاعی ایران؛ سپاه بسادگی یعنی ایران”

البته این تعریف تمجید های غلو آمیز علیزاده از سپاه که حتی حامیان داخلی و انقلابی سپاه این گونه از این نهاد انقلابی دفاع نمی کنند بدون جواب نمانده و برخی از ضد انقلاب از خجالت وی در آمده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme