https://telegram.me/empireoflies

حمایت تمام‌قد ضدانقلاب از لیلا‎ حاتمی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته گذشته اظهارات سخیف لیلا حاتمی در جشنواره برلین با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد.

داستان از جایی آغاز شد که لیلا حاتمی به واسطه حضور فیلم خوک مانی حقیقی در بخش رقابتی برلیناله، در آلمان به سر می‌برد؛ در جریان نشست پرسش و پاسخ فیلم خوک عنوان کرد که نسبت به برخورد با اعتراض‌های مردمی در ایران انتقاد دارد.
با این‌که همان‌گونه که خود لیلا حاتمی هم گفت این اول‌بار بود که این بازیگر درباره مسائل سیاسی اظهارنظر می‌کرد؛ اما در همین حد هم آماج اعتراضات و انتقادات قرار گرفت.
واکنش به گفته‌های لیلا حاتمی منحصر به رسانه‌های مخالف نبود. مدیران فرهنگی نزدیک به دولت نیز لیلا حاتمی را از انتقادات‌شان بی‌بهره نگذاشتند. به‌عنوان مثال شهاب اسفندیاری که عضو شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در وزارت ارشاد است، با انتشار چند توییت درباره حرف‌های لیلا حاتمی از او بشدت انتقاد کرد و نوشت: “لیلا حاتمی بدترین پرفورمنس عمرش را در برلین ارایه داد. دیالوگ‌هایش را بلد نبود، مثل یک آماتور پر از تصنع و اغراق و ادا اطوار بود. نشانی از آن صداقت همیشگی نقش‌هایش نداشت، حتی آن صداقت صریح و انتقادی فیلم من؛ ژست سیاست را فیک کرد.”
اما افراد بسیار زیادی نیز در میان ضد انقلاب از این سخنان وقیحانه وی در حمایت علنی از ضد انقلاب و اراذل و اوباشی که در وسط تهران خون ۵ نفر از جوانان این انقلاب را ریختند حمایت کردند و دیگرا ن را نیز به حمایت علنی و ادامه روند وی ترغیب نمودند.
به عنوان مثال امیر عباس فخر آور از چهره های ضد انقلاب که در سال های اخیر به واسطه وطن فروشی هایی که در جمع اذناب ضد انقلاب داشته و به واسطه مزدوری از تمامی گروهها و طیف های ضد انقلاب خرقه ای برای خود دوخته و به همین واسطه و البته نزدیکی به نمایندگان جنگ طلب کنگره آمریکا در رسانه ها مطرح شده در پیامی خطاب به لیلا حاتمی از این عمل وقیحانه وی حمایت نموده و در مقابل از مخطبانش خواسته که به خانم پروانه معصومی که در انتقاد به سخنان لیلا حاتمی وی را بابت حرفهایش تخطئه کرده بود فحاشی کنند!!!
وی در همین خصوص در اینستاگرام خود نوشته :” دوستان عزیز خواهش می کنم به صورت خیلی نرم و مسالمت آمیز و بدون فحاشی از خجالت «پروانه معصومی» که با حمله به «لیلا حاتمی» عزیزمان تصمیم گرفته الهام چرخنده بشود، در بیایید! لیلا حاتمی امروز نیاز به حمایت آزادیخواهان بی شمار ایرانی دارد تا دیگر هنرمندان مردمی و آزادیخواه نیز تشویق شوند و از حقوق مردم در برابر رژیم سرکوبگر ایران دفاع کنند.”
در این جا لازم است بازیگرانی هم چون لیلا حاتمی بدانند که سخنان نسنجیده آنها در خارج کشور در یک تریبون که میلیون ها نفر مخاطب دارد به مزاق چه کسانی خوش آمده است و چه کسانی از این حرف ها سر ازپا نمی شناسند و دیگران را هم به حمایت تمام قد از وی دعوت می کنند.
امثال فخر آور با همکاری سازمان های جاسوسی آمریکا و اسرائیل که ابایی از گفتن آن هم ندارند در خون ریخته شده هزاران نفر از کسانی که در عملیات ها تروریستی سال های اخیر در جای جای منطقه خاورمیانه کشته شده اند شریک است و نقشی بسیار فعال در فتنه های دی ماه گذشته داشته و حمایت وی از افرادی در داخل کشور خواه ناخواه منجر به اتهام علیه افراد مزبور خواهد بود.
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme