https://telegram.me/empireoflies

حمایت تحلیلگر BBC از سخنان رهبر معظم انقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: علی علیزاده تحلیلگر مستقل در لندن در واکنش به سخنان ضد ایرانی ترامپ چند توئیت نسبت به سخنرانی وی منتشر کرد.در واکنش به سخنان دونالد ترامپ در سازمان ملل علی علیزاده از ماهیت سخنان ترامپ سخن گفت او اظهار داشت که این سخنرانی توهین به ملت ایران بوده است.علیزاده در توئیتر نوشت: توهین ترامپ به ملت ایران شرم‌آور بود. از آن شرم‌آورتر اینکه حرفهایش را کلمه به کلمه اپوزیسیون خائن ایرانی در دهانش گذاشته بود.

علیزاده از کارشناسان شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» است که در برنامه های این شبکه با عنوان “پژوهشگر فلسفه” و “تحلیل‌گر سیاسی”  شرکت می‌کند و فردیست که همواره نقش مخالف گفتمان رسمی، کلان و لیبرالیستی بخش فارسی بی‌بی‌سی را ایفا می‌کند.

به‌سبب آنکه علیزاده در برخی از برنامه‌های بی‌بی‌سی ظاهراً به‌سود جمهوری‌اسلامی سخن گفته و یا برخلاف نظر بسیاری از عناصر اپوزیسیون سخن می‌گوید، از سوی آنها به ارتباط با دستگاه‌های امنیتی جمهوری‌اسلامی متهم شده است. تاکنون چند اظهار نظر وی سبب شده تا عوامل اپوزیسیون و رسانه‌های بیگانه که داعیه حمایت از آزادی بیان را یدک می‌کشند، به او حمله کنند.

وی اخیرا در ارتباط با سخنان ترامپ و پاسخ های دندان شکنی که از طرف مسئولان ایرانی داده شد مورد حمله افراد زیادی از ضد انقلاب قرار گرفت. وی هم چنین در چند توئیت رهبر معظم انقلاب را با محمد رضا شاه مقایسه کرده و گفته که شاه فردی بود که در مقابل آمریکا کاملا از خود باخته بود ولی رهبر انقلاب با سخننان اش به آمریکا سیلی زبانی میزند.

این موضع گیری انقلابی علیزاده با واکنش های بسار زیادی مواجه شد و سیلی زا توهین ها روانه توئیتر وی شد و حتی چهره های سرشناس اپوزیسیون وی را مورد هجمه خود قرار دادند مثلا یکی از این  افراد آرش سبحانی نویسنده نامه معروف به ترامپ است که وی را خائن و مزدور نامید.

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme