https://telegram.me/empireoflies

حمایت تجزیه‌طلبان از «ربع پهلوی»!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاین روزها کار «ربع پهلوی» به جایی رسیده که ناامید از بسیاری از حامیان سابقش، رسما از بیگانگان و بخصوص دولت آمریکا درخواست می‌کند در امور داخلی ایران دخالت کرده و به عناصر اپوزیسیون برای مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی کمک کند. این سخنا اگرچه نشانه وابستگی بسیاری از سران اپوزیسیون به اجنبی است، اما بیش از هر چیز نشانه آنست که آنها از حمایت مردم ایران برخوردار نیستند و تمسک آنها به دشنمان ملت ایران در واقع اعترافی به این واقعیت است.

«ربع پهلوی» برای آنکه بتواند تعداد حامیان خود را بیشتر نشان دهد، در ماه‌های اخیر بارها در برابر سخنان تجزیه‌طلبانه حامیان خود سکوت کرده و حتی به‌طور غیرمستیم و مخفیانه با برخی گروه‌های تجزیه‌طلب ارتباط برقرار نموده است. سخنان و رفتارهای ضدملی «ربع پهلوی» در سالهای اخیر سبب شده برخی از افراد تجزیه‌طلب به او نزدیک شوند، مانند «احسان فتاحی» از مرتبطان با دستگاه‌های جاسوسی سعودی که بارها به‌طور رسمی از تجزیه ایران حمایت کرده است.

اکنون، «احسان فتاحی» که به فحاشی، تندروی و قومیت‌گرایی معروف است و حتی سال گذشته از شهادت مرزبانان ایرانی توسط تروریست‌های تجزیه‌طلب ابراز خوشحالی کرده بود، در یکی از تجمعات طرفداران رژیم پهلوی و «ربع پهلوی» شرکت کرد و در حمایت از اتحاد عناصر اپوزیسیون زیر چتر «ربع پهلوی» سخن گفت.

«احسان فتاحی» که پیشتر علاوه بر توهین به اعتقادات دینی مردم ایران، از مواضع رژیم آل‌سعود در برابر ایران دفاع کرده و کشورمان را به حمایت از تروریست متهم کرده بود.

اگر کسی اقدامات و سخنان چند سال اخیر «ربع پهلوی» را بررسی کند، متوجه می‌شود که وضعیت این روزهای او چندان هم عجیب نیست. در ماه‌های اخیر اسناد و شواهد و اعترافات بسیاری درباره ارتباط بسیاری از عناصر اپوزیسیون با سرویس جاسوسی سعودی منتشر شده و مشخص گشته که خیلی از آنها از بیگانگان مبالغ هنگفتی دریافت کرده‌اند و «ربع پهلوی» هم یکی از آنها بود است و اکنون نیز از حمایت پادوهای رژیم سعودی در خیابان‌های اروپا برخوردار می‌شود.

 

انتهای متن/

این روزها کار «ربع پهلوی» به جایی رسیده که ناامید از بسیاری از حامیان سابقش، رسما از بیگانگان و بخصوص دولت آمریکا درخواست می‌کند در امور داخلی ایران دخالت کرده و به عناصر اپوزیسیون برای مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی کمک کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme